Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyós Após probléma. Tiltják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krissz20 kérdése:

Anyós Após probléma. Tiltják tőlem a barátnőm. Mit tegyek? Lentebb bővebben.

Figyelt kérdés

Én 24 éves (F) a párom 21 éves. Az elején minden úgy ment ahogy mennie kell, egészen addig, még egyszer csak 3 hónap után azt nem közölték a barátnőmmel, hogy "nem találkozhatsz vele/ ő kiakar használni/ csak meg d*gni akar/ ha valami nem tetszik mehetsz a háztól"

A párom roppantul fél a szüleitől, hogy ki álljon magáért és értünk. Megtettem azt a lépést, hogy eléjük álltam, hogy jobban megismerjenek. Úgy éreztem jól ment mert el engedték velem vacsorázni..1x! Következő alkalomra már megint csak nem engedték el se moziba se semmilyen közös programra. Ötletem sincs már, hogyan puhítsam meg őket és hogyan vegyem rá őket, hogy adjanak 1 esélyt arra ,hogy bebizonyítsam szeretem a lányukat.

Legelőszőr egy olyan nevetséges dologgal álltak a párom elé, hogy azért mert BMW-m van és köztudott, hogy akinek BMW-je van bűnöző. Nevetséges :) Tanácstalan vagyok ötletem sincs már. A párom már 1 olyan kérdést sem mer feltenni nekik, hogy ki e jöhetne a ház elé 5 percre, mert egyből megy a vita és darabokra törik a lelki világát.... és fiatal szülőkről beszélünk 40-43 évesek.

Ennyire előítéletes emberekkel én még nem találkoztam és teljesen nem tudom már mi tévő legyek.

Meghallgatok bármit ami segítene.

(igen és a párom is elmondása és a tettei miatt tudom hogy velem akar lenni csak el uralkodott rajta a félelem hogy ki álljon saját magáért és értünk)

Sajnos már odáig fajult, hogy bujkálva titokban találkozunk. Otthon pedig azt kell mondania havonta 1x van rá lehetőség, hogy a "barátnőjénél alszik".

December eleje óta így megy. Nem volt se közös karácsonyunk se közös hétvégénk se semmi. Nagyon próbára tesz minket de nem adjuk fel.

Segítsetek légyszíves pár tanáccsal ötlettel. Nyitott vagyok mindenre.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. febr. 28. 09:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%

Állj oda a szülők elé, hogy őszintén beszélni akarsz velük.

Elmondod a véleményed, megnyugtatod őket, stb.

Ennél többet nem tehetsz, amíg nem költöztök össze.

2018. febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
de ez már megtörtént. eléjük álltam. Szemembe a bólogatás. mögöttem a tiltás
2018. febr. 28. 09:42
 3/28 anonim ***** válasza:
55%

Először is neked se anyosod, se apósod nincs. A barátnőd szülei vannak.

,asodszor felnőtt ember, nem lehet eltiltani senkitől és semmitől

2018. febr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%

21 évesen a barátnőd ha veled akar közös jövőt akkor lépjen már! Úgy viselkedik mintha 14 éves lenne, és a szülei ezt pontosan látják. Ezért zsarnokoskodnak felette. Mindketten felnőtt emberek vagytok. Miért nem költöztök össze ha olyan nagy a szerelem?

Ha a barátnőd függ anyagilag a szüleitől, és erről sem hajlandó lemondani, akkor mit vársz tőle? Akkor eljön az a nap amikor a szülei hatására dobni fog.

2018. febr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
51%
Akkor eléjük állsz mégyeszer! Aztán mégegyszer és mégegyszer! Nem mersz bemenni hozzájuk? Neked kell ütköznöd a szüleivel ne hagyd hogy a csajod egyedül intézze. Pláne ha neked is fontos a lány és hosszú távra tervezel, hiszen a leendő "anyósról-apósról" beszélünk. Fonos hogy megbékítsétek őket.
2018. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%
nem opció, hogy külön költözzetek?
2018. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem függ a szüleitől anyagilag. Dolgozik. Csak a szülei olyan lelki terrort alkalmaznak,ami egy ép lelki állapotú embert is szép lassan kiborítana.
2018. febr. 28. 09:52
 8/28 A kérdező kommentje:
A külön költözés, még nem opció. Ősszel tudok lakást venni akkor fog szóba kerülni.
2018. febr. 28. 09:53
 9/28 anonim ***** válasza:
56%

Neked semmit sem kell tenned.

A barátnődnek kéne. 21 éves és úgy írsz róla, mint egy 15 éves kislányról.

Már tiniként ki kellett volna vívnia magának egy kis szabadságot, pl. hogy elmehet otthonról a barátaival, a párjával. Ezt nem tilthatják meg a szülők. 21 éves nőről beszélünk, nem egy kislányról.

Neki kell megvívnia a saját harcait a szüleivel. Te ne szólj bele, nem is szólhatsz bele egy másik család életébe.

Ha a barátnőd nem akar a sarkára állni, akkor keress mást.

2018. febr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Na de igen. ez az érdekes Fiatalabb korában semmitől nem tiltották, oda ment ahova akart és nem szóltak bele. ez az egész most kezdődött decemberbe.
2018. febr. 28. 09:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!