Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Durva hisztik, sírógörcsök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva hisztik, sírógörcsök amiért nem jön össze a gyerek?

Figyelt kérdés

Mit tudok ezzel kezdeni? Már teljesen kikészültem. 2 éve próbálkozunk de nem jön össze. Már eljárok minden orvoshoz, de nem derült ki velem kapcsolatban baj eddig sem. Ha meglátom a facebookon egy kisbabás képet amire elég nagy az esély, sírógörcsöt kap, dobál maga körül mindent és üvölt velem, kidob az ágyból és a nappaliban alszom. Szerinte az én hibám minden! Ma is ez van, ma sem fogok aludni egy órát sem. Meglátta a faceen a barátnője babavárós képét. Hiszti, csapkodás, üvöltés! Hiába beszélek vele én vagy más, hiába. Minden nap azt hallgatom hogy ő már 30 éves lesz és nem lesz több esélye, neki vége van.

Nagyon szeretem de ellökött ezzel teljesen. Már ott vagyok hogy az az egyetlen szerencséje, hogy ronda vagyok, mert már a legkisebb kedvességnek is nagyon megörülnék egy másik nőtől. Én neki nap mint nap kedveskedek, de semmire nem értékeli. Azt mondja, hogy hiába hoztál nekem ajándékot, virágot, attól még nem lett gyerekünk! Pedig nem én tehetek róla! Neki volt egy méhdaganata régen, szerintem az lesz az oka. De egyszer elment egy nőgyógyászhoz aki 1 vizsgálat alapján kijelentette, hogy velem van baj, ez 1000% és kezeltessem magamat én! Azóta ezt vakon hiszi és nem akar orvoshoz menni!

Mihez kéne kezdenem? Már hónapok óta nem alszok, minden nap üvölt velem, teljesen kikészültem. 12 kilót lefogytam azóta, semmi erőm már. Néhány éve volt egy motorbalesetem, azt is a fejemhez vágja néha, hogy bárcsak meghaltam volna, mert akkor most egy igazi férfi már gyereket csinált volna neki.


2019. aug. 14. 23:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Hagyd ott az ilyet a francba.
2019. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Hagyd ott, ugye te sem gondolod hogy egy ilyen hisztis nő egyáltalán jó anya lenne? Ha esetleg összejönne a gyerek.
2019. aug. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

Hagyd ott.


Egy bónusz kérdés: ha ronda vagy, mint egy tájfun, hogy a viharba jött veled össze?

2019. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

Hagyd ott! Ez nem normális dolog...

Ha igazán akarna gyereket, akkor elmenne orvoshoz!!!

2019. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
39%

Te miért nem voltál orvoshoz, hogy megnézesd magad? Ha kiderülne, hogy nem veled van gond, lehet máshogy állna hozzá.


De jobb, ha ilyen helyzetben nem vállaltok gyereket. Ha férfi lennél, nem tűrnéd ezt a terrort tőle és elhagynád. De te félsz, hogy mivel ronda vagy, nem lesz senkid. Akkor maradj a hisztigép mellett életed végéig a moslékban.

2019. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%

Esti kamu szag van.

Mi az, hogy méhdaganata volt? Rák? Mert női szaporító szervek nélkül ku.rva nehéz teherbe esni.

Ha nem hagyod el, akkor hülye is vagy, nem csak ronda.

De ez annyira eltúlzott, hogy biztosan kamu. Túltoltad.

2019. aug. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez hülye. Ha üvölt veled, nem alszol, strsszesebb leszel, fogysz, egészségtelenség, kisebb esélyetek lesz a babára. Ugyanez nála. Minek facebookozik az ilyen :) Adj neki ultimátumot, vagy te vagy a facebook.
2019. aug. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%

Hát hallod, nőként és úgy hogy 2 évig kísérleteztünk baba ügyben mire összejött...Azt mondom, hogy a párod reakciója nem normális.Persze vannak mélypontok néha, mikor pár napig volt brühaha nálam is, de ekkora fesztiválokat nem csináltam.

Ha rendben van a spermád, akkor veled túl sok más tenni való nincs és utána már a nőt nézik.Voltál spermavizsgálaton? Ha igen ,nyugodtan tedd az orra elé a papírt minden ilyen alkalommal és nyugodtan mond meg neki, hogy te termékeny vagy, a hiba nála leledzik, kapja össze magát és keressen egy normális endokrinológust aki majd megmondja mi újság is van nála,különböző vizsgálatok után.Illetve a görcsös akarás pszichésen is oka lehet annak ,hogy nem jön össze.Keressen egy jó pszichológust is.Ráfér.

HA nem használ hagyd ott ,mert úgyis tönkre megy a kapcsolatotok az ilyen szintű vitáktól.

2019. aug. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%
Hagyd ott a ...csàba . Teljesen az agyàra ment a szaporodhatnék. BETEG. Ha nem akar pszichiàterhez menni, akkor azzal teszed magadnak a legjobbat ha elvàlsz/ szakítasz. Jobb màr nem lesz. Vannak ilyen emberek, akik képtelenek ezt elfogadni. Van ilyen ismerősöm, teljesen bekattant, hogy nem lehet gyereke. Ő màr durvàbb eset, 2x akarta kinyírni magàt. A férjét elüldözte. Az ilyenek agybetegek. Ha nem hajlandó kezeltetni magàt akkor jobban jàrsz ha elhagyod. Tönkre fogja tenni az életed.
2019. aug. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%

Már ne is haragudj, de mi az hogy napi szinten kiabál veled? Az meg hogy bárcsak meghaltál volna uramisten, erre nincs mentség ilyet nem mondok egy érző lénynek nemhogy életem párjának, akitől gyereket akarok.

Őszintén sajnálom, de nektek most így jobb is, hogy nem jön össze. :( Tedd rendbe előbb az önbecsülésed magad miatt.

2019. aug. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!