Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudnék sehová menni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudnék sehová menni a lányommal, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok adjatok tippet segítséget mert már nem birom...

4 éves a lányom mi 7 éve vagyunk együtt...

2 élő rokonom van mindegyik idős otthonban....

saját házam nincs és dolgozni sem tudok mert a lányom betegsége miatt egyszerűen nincs rá lehetőségem....

A férjem állandóan megcsal..... azt mondja neki kell hogy mással is lehessen de ezt egyszerűen nem lehet elviselni... szabadulnek de nem tudok....



2019. aug. 5. 17:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Barátok, közeli ismerősök?
2019. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
4 éves gyerekem van aki napi 6-7 óra fejlesztést kap szerinted ez mellet van idom baráti kapcsolatokat építeni?
2019. aug. 5. 17:09
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Családsegítő központ, vagy valami ilyen hajléktalan családokat befogadó központ (városomban pl. van ilyen, dolgoztam ott egy ideig régen, sokkal "szebb", mint a hajléktalanszállók.
2019. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
29%
bocs, de egy nyomorgásnál miért nem jobb egy biztos otthon, ahol a férjed mással vezeti le a gőzt? Mégis ez miért olyan rossz, hogy megnyomorítod vele a lányod életét? Nincs hová mennetek. Menj akkor valami átmeneti otthonba, ahol kapsz egy lukat, körülötted meg ordibáló cigány családok. Vagy bérelj albit havi 150e-ért. Vagy elviseled hogy a férjed néha későn jön haza. :D Annyira furák az emberek, komolyan.
2019. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
66%
Ugyan, gondolom a gyerek előtt is volt életed. -Vagy te soha senkivel nem voltál jóban? Illetve ott vannak akár a szomszédok, akár hasonló helyzetben levő anyukák, akiknek a gyereküket ugyanígy terápiára kell hordani...
2019. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
77%

A negyes valaszolo kicsit gunyolodo stilusban irt, de a lenyeget tekintve szerintem igaza van. Most legalabb van hol laknod, ezt is el akarod vesziteni? Kezdj el penzt szerezni valahogy, mert az amugy jogos serelmek miatt sem szabad lemondanod a lakhatasrol es az amugy beveteli forraskent megbizhato ferjedrol. Ha elmesz valami otthonba attol te meg egy megcsalt asszony maradsz, csak a megszokott butoraid es penz nelkul es idegenek kozott.

Szerintem igyekezz hosszu tavon gondolkodni. Ne indulatbol, egy het alatt akarj megoldast talalni egy hosszu ideje fennallo problemara. Keszits egy tervet, hogy egy ev mulva ilyenkor mar magabiztosan tudj elmenni.

2019. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
83%
Elképesztő hogy itt mindenki elvárná hogy egy érző ember tegye tönkre magát egy köcsög mellett. Úgy tudom vannak pályázatok, amivel hátrányos helyzetű családok élhetnek. És jobb ha a lányodat beadod oviba vagy bölcsibe. Te pedig elkezdesz dolgozni. Mert így nem fogtok jobb körülmények között élni.
2019. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Rockarc ***** válasza:
93%

Nem tudom hogy eltek, de ez sem fog sokaig tartani. A kovetkezo az lesz, hogy kell neki a masik no es elmegy, hiszen o tart el benneteket. Elobb utobb leesik neki, hogy inkabb fizet gyerektartast es azzal lehet, akivel akar. Ha nem tudod eltartani a gyereked, el fogjak venni toled.


43F

2019. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
68%

Ha tartósan beteg a gyerek, gondolom emelt összeget kapsz mindenből.

Csp., gyes, gyerektartás, 4-6 órás munka, amíg a gyerek oviban van. El kell menned dolgozni, és tudsz lépni. Olyan nics, hogy telejesen eltartatod magad valakivel, mert annak szinte mindig ez a vége.

2019. aug. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
57%
4-es vagyok. Nyilván le vagyok szavazva. Akkor küldjétek az ápolást igénylő kislányt meg az élethez és saját lábon álláshoz képességgel nem rendelkező, három méternél előrébb nem látó nőcit az utcára, azért mert a férje néha lekap egy-egy bugyit. Utóbbin nem változtat semmit ha a nő elköltözik, sőt valszleg csak kényelmesebb lesz a fickónak csajozni. Ellenben az utcára küldtetek egy életképtelen nőt meg a lányát. Amit mondtam a szállóról ordibáló cigókkal, arra utalt a hármas válaszoló pár másodperccel előttem. Nagy kilátás lenne. Oda azok mennek akiket péppé vernek otthon az alkesz állatok, nem pedig az orrukat felhúzó, világban megmaradni nem képes felszarvazott asszonyok.
2019. aug. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!