Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem rá?

Figyelt kérdés

A barátomat ugyanúgy szeretem csókolgatni, puszilgatni, amikor piros betűs napjaim vannak. Viszont ha ez a puszi-simi megvolt, ő nem nagyon akarja ezt viszonozni, amint kiderül, hogy most nem lesz kielégülés részéről (már volt 2x az előző nap). Inkább lefekszik és alszik. Van, hogy ő is ad puszit, csókot, de nem annyira jellemző.

Hogyan lehetne rávezetni hogy engem is kényeztessen annyira mint én őt?


2019. aug. 15. 06:35
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha a szádat nem csak szopásra használod, hanem elmondod neki, mit szeretnél, az segít.
2019. aug. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, volt vagy 3 perc amíg megpuszilgatott.
2019. aug. 15. 06:56
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Vannak férfiak, akiket taszít a menstruáció. Tartsd tiszteletben.
2019. aug. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Az én pasimnak azokon a napokon tabu vagyok. Előtte -utána nagyon nem. Ez van, vannak ilyen típusúak.
2019. aug. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
De mit lehet órákig puszilkodni? Még nőként se értem, mit akarsz.
2019. aug. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem taszítja 3, hanem a kérdező olyankor "felhúzza", majd leállítja gondolom azzal, hogy bocsi, de megvan, a gyereknek meg rohadtul nem hiányzik, hogy kanos, aztán húzzák az agyát.

Ahogy mondta egyes, erről beszélni kéne, hogy ilyenkor kit, mi, miért zavar, mert ha arra juttok, hogy mindenki, csak "aszitte", aztán közben bizonyos szempontok szerint akár együtt is lehetnétek, akkor eddig jól szopattátok egymást ezzel.

33/f

2019. aug. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom nem undorodik, bár szex ilyenkor nincs, de heves csókolózások, egymás kényeztetése van, az én részemről orál is.
2019. aug. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Páran írják, hogy a hapsijuknak ilyenkor tabu az intimitás. Ezt olyan fura megtudni! De jó, hogy nem ilyen férfit találtam se most, se korábban. Szerintem zavarna, hisz mégse a nuna miatt van velem, hanem mert szerelmes belém. Nem a nunámba, hanem minden másba, a nuna csak egy kis része annak, amit szeret, vagyis nekem. Attól még, hogy az véres...
2019. aug. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, szóval ezt így mondd el neki. Hogy mire vágysz. Attól még lehet napi többször ölelkezni, smárolni, ilyesmi.
2019. aug. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!