Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnátok egy esélyt ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok egy esélyt ennek a dolognak, vagy hagynátok a fenébe?

Figyelt kérdés

23 éves férfi vagyok. Volt egy 6 éves kapcsolatom, utána volt sok egyéjszakás, kicist egyedül is voltam, volt 1-2 szar kapcsolat ahol nem szerettem a másikat, csak együtt voltunk kb.

Aztán most belépett az életembe féléve egy lány, aki 18 éves, és 3 hónapja már a barátnőm.

Én már dolgozok, túl vagyok az egyetemen. Ő most fogja kezdeni. Eddig hétvégén taliztunk, vagy néha átjött hétköznap, vagy én, mert nem köt lokáciohoz a munkám.

Amikor együtt vagyunk tök jó tényleg, a szex is rendben van. De most pld úgy jött ki, hogy 1-2 hétig nem láttam és ő pedig nem tudja kifejezni azt hogy szeretem, élőben is nehezen, de így telefonon meg chaten ha beszélünk főleg nem. Konkrétan olyan mintha egy haverommal beszélgetnék.

Folyamatosan azt érzem, hogy nem vagyok fontos, néha tök jól esne egy-két jó szó egy szar nap után.

Attól tartok ha feljön egyetemre se fog majd elég időt tölteni velem, mert most éli a haverok buli fanta korszakát. Én meg hamarabb szakítok vele, minthogy korlátozzam bármiben is. Tudom hogy szeret, és hogy fontos vagyok neki, de nem szeretnék időt flöccölni egy olyan dologba, ami nem fog müködni.

Tényleg probálok mintabarát lenni, jól bánni vele, mert eddig bántották és nincs jo tapasztalata a kapcsolatokról.

Vagy túl komolyan veszem ezt az egészet 3 hónap után?



2019. aug. 15. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit lazábban kéne venni, jah...
2019. aug. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Te már kezdesz felnőni, ő még gyerek.
2019. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Osztom a 2-est. Te komolyabbat akarsz ő ebbe nem igazán fektet energiát. Aki szerelmes az első 3 hónapban még rózsaszín köd van javában és egyéb sincs csak az hogy mennyire szeret meg stb.
2019. aug. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!