Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ez miatt a két mondat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez miatt a két mondat miatt ti is ott hagynátok a párotokat?

Figyelt kérdés
2018. aug. 14. 19:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Miz miatt?
2018. aug. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
2x kérdeztem meg, hogy van-e másik kapcsolata? 2 email miatt gyanut fogtam h más is van. Nem hisztiztem. Óvatosan kérdeztem. Előtte is a 2 év alatt talán 2x volt hogy "hisztiztem". Sárkány sem voltam.
2018. aug. 14. 19:24
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Falra mászok, amikor valaki ezt az"ez miatt"-ot használja az 'emiatt' helyett.
2018. aug. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És előtte arról beszéltünk komolyabb kapcsolatot szeretne (összeköltözés). Írtam neki hogy hibáztam hogy nem hittem neki. Bocsásson meg. De nem válaszolt. Azóta nem írtam. Kb. 6 napja
2018. aug. 14. 19:27
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem. Főleg ha oka van annak, hogy ezt kérded nem foglak ott hagyni. Max megdorgálom, hogy bízhatna bennem jobban is, hisz nem olyannak ismer.


Ha nagyon sűrűn gyanakszik, különösebb ok nélkül, akkor felidegesíthet.

2018. aug. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az egyik emailben az állt, hogy "küldöm a baszos zenét,hogy el ne felejts" és csók jel. A lány küldte neki.
2018. aug. 14. 19:30
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem mondtam neki, hogy láttam az emaileket.
2018. aug. 14. 19:31
 8/16 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy beleszeretett a másik lányba és talált egy okot, hogy el tudjon hagyni
2018. aug. 14. 19:38
 9/16 anonim ***** válasza:

az ilyenek füle mögött mindig van vaj :/ ha érdekelné a dolog nem csinálna így, titkol valamit aminek te valószinüleg nem örülnél

én bnőm levelezését néztem meg és borzalmas dolgokat találtam, hiába mondta h nincs semmi

a hazudozás meg a manipulálás megy, és kitartanak a hazugságuk melett mindaddig amíg nincs bizonyítékod

aztán ha meg van csak sírnak, meg téged okolnak....

ne vesztegesd rá az idődet, keress mást

2018. aug. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A legjobb lesz, ha ezzel a személlyel befejezed. mert ebből már normális kapcsolat nem lesz.

Esélyes, hogy tudja, hogy te küldted az emaileket, csak más ember nevében. Valószinűleg ki is derítette, mert biztosra lépett.

2018. aug. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!