Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hagynátok hogy a szeretőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hagynátok hogy a szeretőtök aki 17 évvel idősebb hogy kisegitsen?

Figyelt kérdés
1,5 éve ismertem meg a neten egy pasit aki 17 évvel idősebb nálam és velem csalja a feleségét.Én teljesen belezúgtam ezért jöttem így vele össze.Ki szeretne segíteni anyagilag hogy új albérletbe költözzek mert a mostanit eladták,de nem szeretném elfogadni.Ezért a barátnőm bolondnak tart hisz ha felajánlotta biztos nem hiányozna neki az a pénz. Szerintetek? 21N
2018. dec. 2. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Simán hagynám.
2018. dec. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Eddig csak szerető voltál, most ha fizet is érte, akkor hivatalosan is kva leszel! Gratulálok!
2018. dec. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha nagyon rászorulnék hagynám, de csak akkor ha okés neki, hogy visszafizetem, ha kell részletekben, de senkinek nem akarok az adósa maradni. Mondjuk szerető nem lennék, de ha a pasim ajánlaná fel, akkor kölcsön formájában elfogadnám, kérni viszont sosem kérnék tőle.
2018. dec. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem kértem hogy segítsen, ő ajánlotta fel! De nem fogadtam el tőle!!
2018. dec. 2. 15:06
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

A férjem elcsábította a bérlőnket, aki mit ad Isten 15 évvel fiatalabb volt és másfél éven keresztül, abajgatta. A szerető ingyen lakott, rezsit, bérleti díjat nem kellett fizessen, kaja ajánďékok havonta, Valentin napi kiruccanás, utazgatások, ajándékok, ráadásul Párizsba is elvitte, így kompenzálva a szeretőt, hogy a feleséget választotta egy szaķításos veszekedésük után. Hónapokon át a szerető már nem is dolgozott, néha a számlájára is utalt 50-100 ezreket. Párizs után a szerető kipakolt, hogy "segítsen" rajtam és hát így akarta megszerezni a férjemet. Aztán amikor felszólítottam, hogy távozzon vagy kidobom akkor megzsarolta férjemet és engem. De attól még el kellett költöznie és a férjem szakított a kipakolás után vele. Ezek után még fel volt háborodva, hogy lek..áztam. De örülök, hogy kivülállók is így látják, hogy aki albérletért vagy valamilyen más anyagi haszonért szerető lesz, az már maga prostitúció.

Kérdező készülj fel egy hasonlóra. Ha a feleség megtudja, nehogy azt hidd, hogy továbbra is fizetni fogja a pasi az albérletet amit a közös kasszából emel le a férj. És amedig ő fizet neked mindent, addig a markában tart. Manipulálni fog. Mit fogsz csinálni, ha szakítani akarsz? Legalább légy anyagilag független tőle!


Ja és ennek köszönhetően én is sok mindent megváltoztattam az életemben!

2018. dec. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem azt írta a kérdező hogy a pali fogja kifizetni az albérletét,hanem hogy kisegíti.Figyelj,érzelmi,lelki szinten ebből a szeretősdiből rosszul fogsz kijönni,ezt azért mondom,mert már szereted.Legalább akkor anyagi hasznod legyen belőle.
2018. dec. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem kisegíti, megveszi.


Nyerészkedni másokon, miközben a tested is bedobod, kedves utolsó, ezt nevezik prostitúciónak. Köszi a kifejtést!

2018. dec. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pontosan! Megveszi a pénzével!
2018. dec. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

5-ös, nem gondolod, hogy a főbűnös a férjed volt? Ő fogadott neked hűséget, nem a szerető.

Azért te is jó nagy balek lehetsz, ha hónapokig semmit nem vettél észre. Ilyenkor felmerül bennem, a feleség mennyire figyel a férjére? Legalább kidobtad a férjed?

2018. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jaj nem kell a sok álszenteskedés. Prosti prosti és? A feleség mi? Megszüli a gyerekeket főz most takarít némelyik kidolgozza a belét otthon és mit kap a férjétől semmit? De még ágyba is kell néha bujnia vele. Mi az ha nem ingyen prosti!

Igen az más mert szereti a férjét a férj is szereti őt. A hivatásos is némelyik szereti azt akivel együtt van igaz ő esetleg többel is egy nap? Na és? Lehetne mélyebbre ásni a dolgokban!! Ne ítélj ember, majd akkor ha végig élted tökéletesen az életed utána egy új életben megteheted ha ugyanezzel a tudattal emlékező tehetséggel születsz meg!!!

2018. dec. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!