Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne ha három autótok lenne amit a párotok nem akar eladni, de a ház felújítást meg nem tudnátok befejezni pénzhiány miatt?

Figyelt kérdés
Helyzet a következő: Párommal 3 éve vagyunk együtt és már mikor megismertem is olcsón megvett autókat és felújította majd eladta drágábban, mindig 3-4 autó állt az udvaron. Tavasszal vettünk egy házat amit felújítunk és azt mondta eladja az autókat, csak egyet hagyunk amit használunk. 2 hét múlva költözünk és teljesen nem lettünk kész vele, mert elfogyott a pénzünk. Ami nagyon bánt, közben meg majd 3 autó áll az udvaron. Én az összes spórolt pénzem beletettem a házba, haragszok a páromra, hogy ő nem. Most is azt mondja, hogy felújítja és eladja majd majd csak ezt hallgatom. Az is zavar és szóltam is, hogy új háznál már ne legyen felfordulás az udvaron alkatrészek, ülések minden szanaszét, de csak ez lesz így ott is. Már nem veszekszek vele ezen többet mert ezen kívül semmi bajom vele, csak kíváncsi vagyok más mit gondol erről.

2019. aug. 15. 22:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%
A másik, hogyha ő csinálja, azzal nagyon is sokat hozzá tesz. Gondolj bele manapság mennyibe kerülne, ha mindez szakít hívnák. Legyen ennyi elèg, ne zaklasd az autóval. A tulajdonjog rá meg visszatèrtek, ha aktuális lesz.
2019. aug. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom. Ez nagyon sok tényezős szituáció.
2019. aug. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
41%
Jezusom, most olvastam el a kommenteket. Szohoz sem jutok. Kicsit el vagy szallva kerdezo.
2019. aug. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!