Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évek óta a hátam mögött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta a hátam mögött beszélhet a feleségem?

Figyelt kérdés

Egy volt munkatársával futottam össze a húgom jelenlétében. Mire elkezdte mondani a csaj, milyen jó hogy otthagytam xy-t és találtam mást, mert úgy sajnált mindig amikor más témája sem volt, mint engem szidni. Mindent elmesélt nekik eltúlozva, mindenben lehordott, kigúnyolt.

Csak néztem! Bár egyszer összeveszett a legjobb barátnőjével végleg, aki a fülem hallatára mondta, hogy ha irigyli az ő párkapcsolatát mert az övé rossz, akkor lépjen ki belőle! Ezért is gyanakodom hogy igaz lehet ez a dolog, mert egybecseng a kettő.

Rákérdeztem a feleségemnél, hogy miket mond rólam, panaszkodik-e? Erre azt mondta hogy mindenki ezt csinálja, ez csajos dolog, ne foglalkozzak vele.

Most mi lehet ez? Mit gondoltok ti?


2019. aug. 16. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Ilyen nincs, hogy ez csajos dolog. Ez parasztság. Engem is az exem a hátam mögött a barátainak mindennek elmondott, persze kiderült, hogy ő csalt meg, szóval ezek a barátok nem kicsit néztek..

Mem panaszkodni kell, hanem a pároddal megbeszélni, szerintem ez nagyon gáz a feleségedtől. 30n

2019. aug. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első válaszoló írja, ez nem tipikus női dolog.. a férj/feleség egy csapat kéne legyen, ő meg elhord téged mindennek, mert ezt tanulta a "csajos" filmekből. Rosszul választottál, mert agyilag megragadt 17 éves szinten..
2019. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

Derítsd ki mi az amit mondott. Vesd össze a valósággal

1 - létező probléma-e (légy őszinte önmagadhoz is és ismerd be, ha valamiben tényleg nem úgy működsz ahogy kellene)

2 - cserfes módon tudakold ki a feleséged szemtől szemben hogy vélekedik a dologról


Ha a probléma létezik és olyan dolog amin tudsz változtatni, akkor változtass, ha meg nem, akkor hagyd a 'csába, ha emiatt nem hagy el .... akkor csak vegyél vissza

Ha pedig szemtől szembe letagadja és más a véleménye a dologról, mint a hátad mögött, akkor hazudik. ----> KI KELL B@$ZNI A HAZUDÓS HÜLYE P!CSÁT!!!!!


Ha túl sok problémát sorol fel és ennyire nem őszinte veled, hogy ezt csak a hátad mögött tudja kibeszélni, az már egyébként nem egy jó dolog. Valóban létezik, hogy ha van egy ilyen tyúk-egyleti gyűlés, ott igyekeznek egymást túlkodálva minél jobban és jobban fikázni a párjukat/férjüket. Itt hajlamosak vetíteni is, csakhogy nagyobbat mondjanak a másiknál. Ezt nem értem mire jó, de mind1 , ez egy létező dolog és kész.

Ha túl sok problémája van veled és túl durván saraz, érdemes megfontolni a válás gondolatát. Ezt fű alatt tessék intézni, előbb elvarrni a szálakat, megteremteni annak a feltételeit, hogy meglegyen a menekülő útvonal.

2019. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, ez jellemhiba. Nő létemre sem én, sem a barátnőim nem viselkedtünk így soha. Viszont sajnos volt már olyan pasim, aki így viselkedett velem, nem véletlenül nem vagyunk már együtt. Ő az exeivel, haverjaival is ezt csinálta. Van ilyen embertípus. A megoldást sajnos nem tudom, megváltozni szerintem nem fognak. Nekem eddig az jött be, hogy megszabadultam az ilyen emberek társaságától.
2019. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez abszolút szakító ok.
2019. aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!