Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem rosszul bánik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem rosszul bánik velem és azon kaptam magam hogy jól esik más nők szép viselkedése velem?

Figyelt kérdés

A feleségem a gyerekünk születésétől 3 éve nagyon csúnyán bánik velem. Üvöltözik, lejárat mások előtt, rosszakat mond rám az utca közepén. Mindketten diplomás emberek vagyunk, nem jellemző rá az effajta viselkedés! Megbeszéltük, hogy ő babázni fog, így én teremtem majd meg kettőnk fizetését. Emiatt 7-re érek haza minden egyes nap és sajnos sok szombaton is dolgozom. Ezt tudta ő is, belement!

Pl a szomszédok előtt üvölt velem, hogy “megmondtam hogy nyírd le a füvet te b@rom, lesz@rom hogy fáradt vagy, ez a dolgod, nem csinálsz semmit”

Természetesen amit tudok megcsinálom, de nem fogok napi 12 óra munka után porszívózni meg mosogatni, míg ő otthon van egész nap.

Soha nem érdekeltek más nők de tényleg! Nem az a típus vagyok. Mindig a feleségem mondta, hogy ez vagy az a nő flörtölt velem és tetszem neki. Én ezeket észre se vettem! Meg mondogatja hogy ennek vagy annak a barátnőjének mennyire bejövök, mert mondta neki részegen milyen jó pasi vagyok.

Nem is érdekeltek ezek, inkább kínos volt. De mostanában a sok szídás után azon kaptam magam, hogy örömmel beszélgetek más nőkkel és nagyon jólesik a közeledésük, amilyen szépen beszélnek velem. Azt vettem észre hogy fülig ér a szám egy ilyen után és férfinek érzem magam. Egyszerűen jól esnek a kedves szavak amiket mosolyogva, csillogó szemekkel mondanak nekem. A feleségem már csak lenézően és dühösen tud rámnézni sajnos, mindenben hibát talál.


Nem fogom megcsalni a feleségemet, nem lennék képes ilyesmire, de egyszerűen nem változik meg! Küldtem terápiára is, de kizárt a házból miatta. Járt valaki hasonló helyzetben? Van kiút ebből?


2019. jún. 20. 18:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Ja, felébredsz, és kiveszed a kezed a biliből. Probléma megoldva.
2019. jún. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Attól függetlenül,hogy van gyerek,én válnék a helyedben.Elég megalázó.
2019. jún. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 acelsziv ***** válasza:
83%
Munka nélkül van a gyerekkel és szólni se tud senkihez. Begolyózott. Gyereket küldjétek oviba ő meg húzzon el dolgozni.
2019. jún. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a bak, hogy egy nagy mamlasz papucs vagy. Már règ a sarkadra kellett volna állnod, ès nem tűrni, hogy így viselkedjen veled.

Nyugodtan meg lehet neki mondani, hogy takarodjon el dolgozni, akkor neked sem kell estig dolgoznom, meg hètvègenkènt, ès akkor örömmel kiveszed a rèszed az otthoni munkából. Aztán ha nem jutok előbbre, akkor válás. Tudom a gyerek meg bla bla...de ez akkor sem mentsèg, hogy eltűrd.

Tessèk vègre tököt növeszteni!

2019. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon frusztrált és rajtad vezeti le a feszültséget. És mivel ő frusztrált és sz@rul érzi magát, te is érezd magad sz@rul.

Nincs elfogadható indok arra, ha valaki a párját baromnak meg ki tudja, hogy minek nevezi. Négyszemközt sem, de nyilvánosság előtt pláne.

3 éves a gyerek, mehet oviba, ő meg menjen vissza dolgozni, hátha attól helyreáll a lelki egyensúlya.

Amúgy tök normális, ha egy ilyen bántalmazó kapcsolatban jól esik más nők kedvessége. Persze, hogy jól esik, ha valaki mosolyog, kedves veled és nem aláz meg lépten-nyomon.

Egy normálisabb pillanatában csak kellene vele beszélned, mert így nem lehet élni. Vagyis igen, csak lélekölő.

Mert pont ezek azok a helyzetek, amikor kommunikációs gond van, mindkét fél neheztel a másikra valamiért, az asszony papucsot csinál a férfiből, a férfi máshol keres kedvességet, aztán elege lesz, lelép és egyből ő lesz a "szemétdisznó", aki lelketlenül elhagyta a családját. Pedig milyen szép család voltak!

Most még talán menthető a házasság, de ehhez mindkettőtöktől őszinte, higgadt beszédre van szükség.

2019. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Soha nem tűrném el senkitől, hogy lebarmozzon, hogy így beszéljen velem. Egyszerűen nem értem, hogy miért viseli ezt el egy rakás férfi. Tudod, mit tennék, ha férfi lennék, és így beszélne velem a feleségem. Oda mennék, megfognám a karját, és az arcába kérdezném, hogy minek néz engem? Ha gondolja, összeszedem a cuccom, már itt sem vagyok.

Mindenkinek jár a tisztelet.

Ha te hagyod magad, akkor meg viseld el, hogy a feleséged sz*rba sem vesz. Nem kell panaszkodni.

2019. jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%

Egyetértek a 3-sal.

Otthon van, fáradt, nincs felnőtt társasága, semmi nem történik vele, be van zárva a 4 fal közé így teljesen begőzölt és frusztrált.

Én sajnos a másik oldalon állok. Én vagyok a feleség, aki otthon van a babával és egy sárkány. Pont a felsoroltak miatt.

Ha nem is a pénz miatt, de menjen vissza dolgozni. Szüksége van a felnőttek társaságára. Inkább legyen a gyerkőc 8 órát oviban és legyen egy nyugodt, kiegyensúlyozott családja, mint hogy anyuka otthon csücsüljön mellette és közben szétbarmolja a családot.

Be kell ismerni, hogy nem mindenki lesz attól boldog, hogy napi 24 órában a gyerekkel van. Ettől nem lesz rosszabb anya.

2019. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

#6 vagyok

Kedves #7! Én is itthon vagyok a gyerekkel másfél éve, mégsem jogosítottam fel magam sosem arra, hogy porig alázzam a másikat, mert én most szültem, és megtehetem. Mondjuk, az én férjem sem tűrné el nekem, ahogy én sem neki.

Ha a kérdező felesége nem bírja, akkor keressen munkát. 3 éves gyerek mellett simán megoldható, mégsem ír róla a kérdező, hogy akarna.

Az a baj veletek, hogy már nem tudtok mit kezdeni magatokkal jó dolgotokban, unatkoztok.

Előbb vagy utóbb ez a férj is le fog lépni, csak idő kérdése. Mégis ki a jó franc viseli ezt el az élete végéig? Aztán majd lehet siránkozni, hogy megint a szemét férfiak, csak addig kell nekik a gyerek, amíg megcsinálják.

2019. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Egyet èrtek #8-al. A kèrdező elmondása szerint a gyerek születèse óta ilyen. Egyből fusztralt lett az otthonlèttől? Ha még nem tetszik neki a felállás, akkor változtasson. 3 èves gyerek mellől már vígan lehet menni dolgozni.
2019. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%

7-es vagyok.

Veregesd meg a vállad 8-as,hogy te szuper nő vagy! Nem mindenki ilyen, van aki hibázik!

Senkit nem bántottam meg a hozzászólásommal, beismertem, hogy sárkány vagyok és hidd el egy cseppet sem örülök neki. Próbálok változtatni rajta, de nem könnyű. Azért válaszoltam a kérdezőnek, hogy legyen rálátása a másik oldalra is.

Igen, 3 éves gyerek mellől már el lehet menni dolgozni. Én pl nem is ülnék otthon addig.

Azt a részét, hogy jó dolgunkban nem tudunk mit csinálni, kikérem magamnak! Nem ismered az életünket, a körülményeket, ne ítélkezz! Köszönöm!

2019. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!