Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem a minap olyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iphon2020 kérdése:

A feleségem a minap olyat mondott, hogy kicsit letérdeltem. Mi a vélemény?

Figyelt kérdés
Mostanság nem túl fényes a házasságunk. 15 éve vagyunk együtt, de picit haldoklik a dolog. Az mondta a minap, hogy élete legszebb bókját kapta egy férfitól, ami burkoltan szexuális töltéssel volt telve. Az hogy bókolnak neki érthető, de hogy a legszebb? Mit kezdjek most ezzel?

2019. júl. 20. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el!

Ezzel arra célzott, hogy vedd fel a pasival a versenyt, és hódítsd vissza szexuálisan!

Ha nem lett volna benne célzott üzenet számodra, nem említette volna meg.

Mindig attól félj, amiről nem tudsz.

2019. júl. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez a bók mostanság volt akkor durva, ha régen volt akkor lehet célozni akart arra hogy az a férfi te voltál és emlékszel e rá..
2019. júl. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Múlt héten. Tegnap pedig kimaradt a barátnőjével estére. Én hazajöttem, ők meg elmentek bulizni.
2019. júl. 20. 08:48
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Heh, "a barátnőjével." ;)

Ugye te is tudod hogy 15 év után ha ilyet mondott akkor valójában neked kellene újra meghódítani? A feleséged, szeretned kellene. Az meg hogy kimaradt, lehet okkal tette. Ki tudja kik voltak ott. Lehet mások is bókoltak neki. Ne cseszd le, csak kezeld empátiával. Hódítsd vissza. Beszelgess vele ezzel kapcsolatban.

2019. júl. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Mi lenne a vélemény, ha a férfi mondana ilyet a feleségének? A, hogy mekkora tahó az illető. Hát, szerintem itt sincs másképp :)
2019. júl. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Valoban provokalni akar. Nem a legjobb modszer, de tenyleg azt szeretne, ha tepernel erte. Szerintem ez amolyan utolso esely, feltekennye akar tenni. Ha latja, hogy kiakadsz akkor remenykedhet benne, hogy meg szamit neked, ellenben ha kozonyosen fogadod akkor lassan teljesen le fog szamolni veled.

Ha tenyleg a kepben lenne egy masik ferfi akkor titkolna es nem bosszantana ilyen hulyesegekkel.

Mielott valakitol megkapnam nem vedem a not, csak magyarazatot keresek a viselkedesere. Szerintem is bunkosag ilyet mondani, de erteni velem a mogotte levo motovaciot.

2019. júl. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se a legjobb modja annak, hogy felkeltsuk a masik erdeklodeset ujra. De itt gaz van.

Magambol kiindulva, akkor mondanek ilyet, ha kb az utolso probalkozasom lenne, hogy felelesszek valamit ami haldoklik.


Komolyan le kellene ulnod vele, es beszelgetni, vadaskodasok nelkul es probalni megoldast talalni. Meghallgatni, hogy o mit szeretne. Elmondani, hogy te mit szeretnel.


Az en hazassagom pl azert ment tonkre, mert az evek folyaman a ferjem leallt minden romantikaval. Mar megvoltam neki kb, mar nem kellett hoditania.

2019. júl. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ő maga sem érti mi játszódik le benne. Szerintem a tudat alattija mondatja ezt vele. Ha rákérdeznék, ő tiltakozna ez ellen, mert egy ideába szerelmes
2019. júl. 20. 11:34
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene ennyire pejoratív szemüvegen keresztül szemlélni a nőket, kedves előttem szólók. A nő nem azt szeretné, hogy "teperjenek" érte, hanem azt, hogy amit eddig elmulasztott a kérdező, azt bepótolja. Hogy nőnek tudja magát érezni a kapcsolatban! Hogy ne csak a testét, a lelkét is öleljék meg néha!

Ez nem teperés kérdése, hanem egy teljesen természetes (és jogos!) igény. Vegyük már észre, hogy a nő nem férfi. Mi férfiak, hajlamosak vagyunk elégedettek lenni a sorsunkkal, ha tele a poci és üres a zacsi. A nőnek ennél több kell. Miért olyan érthetetlen ez?

2019. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miquel! 😮

Ilyen létezik?Létezik FÉRFI,aki érti a működésünket? Többség sajnos nagyon jól elvan az általad írt dolgokkal,legyen sör,legyen kaja,legyen kiszolgálva és ennyi. "Melletted alszok,hozzád jövök haza,tudd már,hogy szeretlek"...Nem,nem tudom,nem érzem. Nem bókolsz,nem mutatod ki a szereteted. Az nem kimutatás,hogy mellettem alszol és az sem ,hogy hozzám jössz haza. Az igen,ha megdicsérsz,hogy csinos vagyok,ha beszélgetsz velem,ha törődsz velem,ha észreveszed,hogy mint nő,létezek,veled vagyok.

2019. aug. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!