Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az, hogy a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy a baratom miutan minden draga cuccot megvesz maganak?

Figyelt kérdés
(laptop, mobiltelefon, meg minden "legujabb " kütyük, kiprobalja oket, aztan rovid ido mulva ideadja nekem, vagy "nalamfelejti", majd arra biztat, hogy hasznalgassam en azokat, mert neki ugyis van mar olyan?
2008. nov. 14. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Egyzserű--->van pénze
2008. nov. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Biztos csak kedveskedni akar neked ajándékokkal. Mondjuk nem a legromanikusabb, de biztos nem rossz zaándékból adja.
2008. nov. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
De hogy adja oda?kedves, vagy "ja, ezt itt hagyom ha nem baj" vagy mi? Az az érzésem, hogy et nem is kérdés,csak dicsekszel...
2008. nov. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Konnyen jott penz konnyen megy el! Gondolom nem izzadt meg a penzert amibol veszi a cuccokat. Nem becsuli a dolgokat meg.

De lelki problema is lehet, nem tud orulni igazabol semminek, de abban a pillanatban amikor megveszi a laptop-ot, vagy barmit, azt gondolja ettol boldog lesz! De megsem boldogitja a dragan vett targy. Valahogy a boldogsagot keresi talan.

Egy kozeli hozzatartozom is ugyanilyen mint ahogy te leirod, egyertelmu nala a lelki gond meg a gyerekkorabol.

Azt gondolja hogy az a targy boldogga teszi, de rajon hogy nem lett boldogabb. Aztan megint es megint egyfolytaban vasarol csak. Mindegy mit, csak vehessen valamit.

2008. nov. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Múlthéten tanultam erről a fogyasztótípusról. Ő az újító kategóriába tartozik, aki nem bír ellenállni az újdonságoknak, azonnal meg kell vennie. Azonban a gyorsan fejlődő világban 2 hetente valami fantasztikus kütyüt kidobnak, így a már megvett tárgy nem elégíti ki a újdonság iránti vágyát. Neki már az új kell, így szépen neked adja, és szerintem szeretné, ha téged is érdekelnének ezek a dolgok.

Petranova

2008. nov. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

koszonom, a valaszokat mindenkinek!!

UTOLSO VALASZOLO,en is erre gyanakszom,valami lelki problema 'elnyomasa' lehet az oka,mert valoban semmi nem ragadja meg igazan,hosszabb ideig.Esteleg meg gondolok arra is,hogy ő elszeretne halmozni mindenfelevel,viszont tudja hogy ilyen ajandekokat csak ugy nem fogadnek el tole.

3-ik valaszolo,en tenyleg nem dicsekszem,kerdesnek szantam,mert fura ez az egesz nekem.

De koszonom!

2008. nov. 15. 11:18
 7/8 A kérdező kommentje:
..elnezest,az elobb utolso valaszolonak is valaszoltam,aki valojaban az utolso elotti valaszolo:) Azutan vettem eszre,hogy meg van egy valaszolo:)
2008. nov. 15. 11:26
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, harmadik vagyok!

Ne haragudj, nem akartalak megbántani, csak kapásból ez ugrott be. Bosszúból mindenki jól le is pontozott:)Na, csak azt akartam még mondani, h a családi kapcsolatok témakörben volt egy kérdés pár napja, valami olyasmi,h hogyan szoktassam le a férjem a vásárlási szenvedélyről, nézd meg azt is, hátha találsz vmi okosat.

2008. nov. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!