Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleolvastam a barátom beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleolvastam a barátom beszélgetésébe és olyan dolgot találtam, ami nem tetszik. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Tegnap este mutatott valamit messengeren és láttam, hogy aznap beszélt az exével. Nem bírtam ki és a tudta nélkül beleolvastam (tudom, hogy dög vagyok, de szerintem jól tettem). A lényeg, hogy az exe szereti a focit és a kedvenc csapata a héten nyert meg valami bajnokságot vagy valami hülye kupát, ezzel kapcsolatban írt rá a barátom. Aztán nem csak a fociról volt szó, hanem a munkáról és persze a kapcsolatokról is. A barátom hozta fel a szakításukat, amire azt írta a lány, hogy jó döntés volt viszont néha bánja. Erre az én kedves barátom azt válaszolta, hogy hogyha rajta múlna még együtt lennének. Erre a csaj már csak egy mosolygós fejet írt és elköszönt. 2015.oktoberben szakítottak azaz lassan 4 éve (!), mi 2016 februárban jöttünk össze és ezt írta, egyszerűen még mindig fel se tudom fogni, hogy 3 és féléve hülyének vagyok nézve és egy szánalamas pótlék vagyok. A legfájdalmasabb, hogy én őszintén szerelmes vagyok belé és el sem tudom képzelni nélküle az életemet. A kapcsolatunk elején kicsit érezhető volt, hogy nincs túl ezen a focib*zi libán, de már rég nem láttam ennek jelét. Szakítsak vele? Vagy adjak neki esélyt, hogy megmagyarázhassa? Lehet, hogy nem is komolyan írta neki ezt? De akkor minek írogat neki még most is? Nem tudom róla elképzelni, hogy ilyen hosszú időn keresztül átvert.
2019. aug. 16. 21:13
1 2
 1/17 anonim válasza:
93%
Szerintem beszelgess vele errol a dologrol. A reakcioja mindent el fog arulni.
2019. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%
Felfújod. Arra utalt, hogy ő nem akarta a szakítást. Amúgy nem szerencsés kapcsolatot tartani az volt társsal.
2019. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Miert fujta fel? Ha van egy baratnom, akkor nem, hogy ilyet nem irok az exemnek, beszelni se beszelek vele. Le van tiltva. #1-nek igaza van. Beszelj vele.
2019. aug. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%
Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy szereti, vagy vele akar lenni. Lehet, hogy csak kíváncsi volt a reakciójára.
2019. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kicsit szégyellem magam amiért elolvastam, ezért nem beszéltem még vele erről,de mindenképp fogok. Néha szóba kerül ez a csaj és mindig azt mondja, hogy lehetett volna egy szép szerelem, olyan, mint a miénk csak a lány alkalmatlan volt rá. Nem tudom, hogy ez jelente valamit.
2019. aug. 16. 21:27
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Egyet kell értsek Kolompár elvtárssal, de azért mindenképp beszéljétek meg!
2019. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

OFF: Értem én, hogy szerinted ez a lány valami olyasmi figyelmet kapott a barátodtól, amire te vágysz, de miért kell a csajt utálnod?

Én már annyiszor voltam hasonló helyzetben, mint a csaj, hogy szinte már sajnálom. Rám konkrétan már "csorgatta a nyálát" házas ember is, és én nem reagáltam rá, mégis én voltam minden k-nak elhordva a féltékeny asszonyka által.


Ahelyett, hogy egy másik lányt utálnátok, inkább a pasitokat kéne kicsit észhez téríteni. Nem a lány tehet arról, hogy (a te szavaiddal élve) szánalmas pótlék vagy a barátod szamára. Gondolkozz már! Mit tehet arról az a szerencsétlen, hogy a pasid ezeket írta neki? Talán megfenyegette vagy pisztolyt tartott a barátod fejéhez? Ne legyél már te is nevetséges. Röhejesek vagytok, lányok. A másik csajt utáljátok a buta pasitok helyett.


ON: Nekem sem esne jól az üzenet, és haragudnék a pasimra. Szerintem egy darabig távolságtartó lennék, aztán elbeszélgetnék vele, hogy ez mi a franc akart lenni.

Kérdezz rá konkrétan: "Neked én csak egy pótlék vagyok?"


Erre akármit mond, látni fogod rajta, hogy igazat mondott vagy hazudott.

2019. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Tudod hogy csak egy pótlék vagy, nem is esik jól , de te mégis itt kérdezgetsz hogy mit csináj!?

Hát bmeg ha én csak pótlék lennék úgy rúgnám pícsán a párom hogy csak füstölne!

2019. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Semmit nem jelent, ne haragudj. Ami jelent valamit az az, hogy beszel errol a dologrol mikor te nem vagy ott.
2019. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16%
#7 vagyok, még annyit megjegyeznék, hogy ilyen hozzáállással SOHA nem lesz női összetartás, felebarátiság, és ez sajnálatos dolog.
2019. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!