Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőmnek nem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőmnek nem tetszik egy film, egyszerűen kivonul a szobából?

Figyelt kérdés

Megbeszéljük, hogy nézzünk egy filmet. Már az elején a telefonját nyomkodja. Aztán félóra múlva egyszercsak kivonul szó nélkül a szobából, bemegy a hálóba vagy kimegy a teraszra.

Ha utánamegyek azt mondja, ez a film s€zar, de én nézzem nyugodtan. Eléggé bánt hogy ezt csinálja. Ha ő választ filmet, akkor is idejut mindig. 10/9 eset. A moziból is ki szokott menni film közben!

Viszont ha mondom neki, hogy akkor nézek egyedül filmeket, akkor kiakad! Veszekszik, hogy ő nem láthatta. Ha nem megyünk moziba az is baj. Pl Fekete párducot egyedül néztem meg, nem is mondtam neki. Balhézott, majd megnéztem vele is, de 20 perc múlva már az udvaron volt szó nélkül.


Van olyan hogy nem szereti valaki a filmeket, de ez micsoda? Miért csinálhatja ezt?


2019. jún. 20. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerűen hülye a barátnőd, már bocs és ennek tetejében még önző is. Kicsit rá kellene döbbenteni, hogy nem csak körülötte forog a világ.
2019. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
A barátnődnek diszfilmia nevű figyelemzavara van. Gondolkozz, el tudod fogadni így, vagy sem!
2019. jún. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Tipikus hisztis pcsa.
2019. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Tessék keményen megmondani, hogy vagy hajlandó végignézni egy filmet, vagy nem nézel vele többet és pont. Másképp nem fogsz áttörést elérni.

30n

2019. jún. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát akkor ne filmezzetek együtt, keressetek más közös elfoglaltságot.
2019. jún. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az se jobb ha bent marad. Én hősiesen végig szoktam nézni a párommal azokat a filmeket amiket szeretne, de semmi értelme mert úgy is látja rajtam, hogy nagyon nem tetszik. Aztán mindig ilyen szomorú fejjel kérdezgeti, hogy "nem tetsziiiik?" Így inkább nézzük külön-külön a filmeket általában vagy akit nem érdekel az csinál valami mást. Annyira felesleges kínozni egymást olyan filmekkel ami nem tetszik a másiknak. Ezer meg egy más dolgot lehet csinálni ketten amit mindketten szerettek.
2019. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 érdeklődő63 ***** válasza:
57%
az elején azt írtad ha kimegy azt mondja nézzed egyedül tovább. utána azt írod veszekedik ha egyedül akarod nézni. azt se tudod mit beszélsz nem csoda ha menekül a közeledből
2019. jún. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szövegértés 1-es.


Ha azt mondom neki, ma megnézem egyedül az xy filmet, akkor hiszti. Ha mondom neki hogy megnéztem tegnap egyedül az xy filmet akkor hiszti.


Mit nem lehet ezen érteni?

2019. jún. 21. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!