Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nő létére nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nő létére nagyon sok sört iszik, van mikor napi 4 doboz is lemegy, hetevegen buliba akár 20 is. Nem tetszik neki ha megmondom neki hogy ez így nem jó. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 7. 16:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kép ugrott be - a képet kedvelem, de az alkoholizmust nem (bár tegnap kipróbáltam, de szörnyű volt ki is hánytam hamar és fél óráig se tartott az egész):


[link]


De attól ez így még nem jó. Beszéld meg vele - ha nem lehet, dönts! Tudsz-e így vele élni?

2019. júl. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
6%
Ne haragudj, de ezt nem hiszem el. A nők, ha piások inkább bort vagy töményet isznak.
2019. júl. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Kb 18 éves kora óta,most 23 és mindig rá fogja valamire, hogy a szülei elváltak, tönkretették az életet stb. Lehet már alkoholista?
2019. júl. 7. 16:35
 4/23 A kérdező kommentje:
Mindegy hogy elhiszed vagy nem,ez az igazság,szted kiirtam volna ha nem lenne igaz?
2019. júl. 7. 16:35
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Fordítsd oda a másik orcádat is, hogy azt is teleböffenthesse. 🙂
2019. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Miért jöttél vele össze, ha tudtad, hogy ilyen?
2019. júl. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam sörözni, de amit a csajod művel, az színtiszta alkoholizmus. Döntsd el, szükséged van-e erre. Az ilyen egy idő után teljesen lealjasodik.
2019. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Epp ez az hogy nem tudtam, másfél éve vagyunk együtt, mindig próbálom mondani neki ne igyál annyit,van mikor nem iszik ...
2019. júl. 7. 17:04
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik nőt. Gondolom senki nem kényszerít, hogy vele legyél.
2019. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Alkesz a csaj. Nagyon határozottan lépj fel. Vagy orvosi segítséget vesz igénybe, vagy vége a kapcsolatnak.
2019. júl. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!