Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak mindig akkor ébrednek rá, hogy fontod vagyok, szeretnek stb. ha észreveszik, hogy kezdek elhidegülni, vagy épprn szakítottam?

Figyelt kérdés
45 éves nő vagyok,13 éve elvált.4 komoly kapcsolatom volt ez évek alatt.Azt vettem észre,hogy bizonyos idő után,ha a férfi úgy érzi màr kötődöm hozzá,elkezd taktikázni..távolodik,ritkábban ír,nincs annyi kedveskedés,törődés..na én az ilyen játszmákból,már kinőttem,inkább lelépek.Na ilyenkor viszont jön a stratégia váltás,mindent bedobnak a visszaszerzés érdekében.Megtudnátok magyarázni kedves urak,már aki érti miéről beszélek,miért van ez?Anyagilag független,szabad nő vagyok,soha nem telepszem a páromra.
2019. aug. 18. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem önzés áll a háttérben. Ez nem játszmázás, inkább kényelemnek hangzik. Ha egy nő tényleg fontos, és őszinte a ragaszkodás felé, akkor arról a nő is tud. De sok nőben abban a pillanatban felfordul a gyomor, és az ilyen férfi már nem kell, mert "túlságosan szeret". Amíg elérhetetlen, addig férfi csak.


Most ez is egy általánosítás volt amúgy. Nem minden férfi ilyen, mint amit a kérdésben írsz, és nem minden nő ilyen mint amit írtam. De sűrűn előfordul ez viszont tény. Ha két ember kölcsönösen "rátalál" egymásra, és egymást szeretik, nemcsak a külsőt, akkor nincs ez a probléma, amiről beszélünk. Akkor minden világos, nincs játszmázás, vagy ilyesmi. A férfiak eléggé egyszerűek ilyen téren, keveseknek van ideje, energiája játszmázással foglalkozni. A kényelem, a lustaság annál inkább, a te esetedben is erre gyanakszom. Viszont ha tényleg szeretne az illető, akkor azt egyértelműen bizonyítaná folyamatosan, ez most inkább részleges lehet, vagy csak mondjuk külsőre irányul. Ha igazán szeretne, akkor semmi kétséged nem lenne. :)

2019. aug. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Te is jelezhetnéd, hogy neked mi lenne a jó. Nem kell kivárni, amíg teljesen belekényelmesedik.

Amúgy szerintem az sem feltétlenül jó, ha te független és szabad vagy. Érted... ez egy párkapcsolat. A férfiak valószínűleg szeretnék érezni, hogy neked is fontos a kapcsolat és képes vagy áldozatokat is hozni.

2019. aug. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jelentkezem,tudja hogy szeretem,de nem fogok naponta 5x én irni neki,ő pedig 5 naponta 1x.Szóval ez igy nem működik nálam.
2019. aug. 18. 09:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Fél az elköteleződéstől, a kötöttségektől, lehet, hogy az előző kapcsolata még nem záródott le. Lehet, hogy kapuzárási pánikban van benne, közben vannak gyerekei, akikkel törődnie kell. Lehet, hogy meggondolatlanul ment bele ebbe az ismeretségbe. Lehet, hogy csak a vadászösztön hajtja, hogy legyen egy újabb trófeája.

Bármi lehet, de szerintem a másik fél hozzáállása is számít, azaz engedi, hogy ezt csinálja vele, vagy a sarkára áll az illető, és válaszút elé állítja a delikvensét. Az sem jó, ha lelépsz, mert egy nyitott. lezáratlan űr marad az egész mögött.

2019. aug. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki meg kozepkoruan iit ott tart, hogy jatszmazik, azt szard le.
2019. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!