Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek kicsit elhidegülni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek kicsit elhidegülni, mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

A párommal nagyon keveset találkozunk a munka miatt. Este sem nagyon akar találkozni, mert fáradt. Ezt meg is értem.

De mikor tudunk egy kis időt együtt lenni, soha nem talál ki semmilyen programot (csak én szoktam ötletelni) és általában nem akar sehova menni, csak otthon ülni.

Hiába kértem, nincs változás.

Próbálkozom, de kezdek lassan belefáradni. Mit tehetnék még?


2016. aug. 12. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Gondolom, te vagy a nő. Keressél olyan pasit, akinek nem kell dolgozni a megélhetésért és lehet állandóan programokat szervezni. Nem kötelező dolgozó pasit választani.
2016. aug. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2.:leírtam, hogy megértem, hogy fáradt a munkától! De ha heti egyszer tudunk találkozni és az is otthon ülés, az kinek lenne jó?
2016. aug. 12. 08:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egy ilyen áppapot... Ezzel nem lehet mit kezdeni. Az elhidegülés nagy gond,de egyszerűen nemtudok mást tanácsolni,mint azt,hogy az "otthon ülős" perceket érzelemdús beszélgetéssel töltsd el. Így valamelyest ha érzed az érzelmi köteléket az elhidegülés sem jön szóba.
2016. aug. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk így megy a dolog, és működik. Egész hetet végigdolgozzuk, legszívesebben átaludnánk a hétvégét is, és semmi kedvünk még programra is menni. Negyedévente van egy-egy, amikor épp jobban jön ki a munka de ennyi. Valószínűleg a párod is így érez, én megértem. Próbálj meg pihenősebb programokat javasolni, esetleg találj ki valkamit, amit otthon tudtok közösen csinálni.
2016. aug. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!