Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tisztelt “férfiak” Mért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztelt “férfiak” Mért olyan nehéz leállni a volt barátnőnő/ házastárs “zaklatásával”?

Figyelt kérdés

Miért nem akartok továbblépni és hagyni magatokat és a volt kedvest is békében élni?

Nagy pofon tud lenni egy szakítás, meg dühös is kehet az ember eleinte- nade , nem kéne elengedni ezt a rossz érzést az egykori nővel együtt?

Tudjátok, ha menni akar, menjen!


2019. aug. 20. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Tisztelt "nők", miért olyan nehéz leállni az általánosítással?
2019. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánatkérésem persze megilleti a kivételeket, mert vannak. Fel kell állni vert helyzetből. Emelt fővel távozni- az férfiasabb- felnőtt viselkedést mutat. Nade, aki látott/ hallott ilyet az mit gondol?
2019. aug. 20. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy minél több tüskét hagynak egymásban a felek, ez annál jobban megbosszulja magát. Igaz nem voltam házas, de eddig mindenkivel le tudtuk úgy zárni a kapcsolatot, hogy semlegesek vagyunk egymásnak és akár még egy köszönésre vagy hogyvagyra is futja, aztán megy mindenki a dolgára.

33/f

2019. aug. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Estádio de Felchút ***** válasza:

Neked mi a kínod?

Sosem zaklattam senkit. Vége? Oké, mehetsz. F*slak arcon utána, van nekem saját dógom.

2019. aug. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nincs kínom. Csak látom, hogy egyesek bosszút állnak meg buzerálják a volt nőt, - mintha akkor bármi jobb lenne. Ha nekem nem

Jó, másnak is legyen szar, mert megvagyok sértődve.. sajnos vannak ilyen nőlelkűek. FFi vagyok amúgy, de látok olyan kislányos viselkedéseket felnőtt társaimtól, hogy szégyen-gyalázat, amit művelnek. Hát legyen már bennünk tartás!

2019. aug. 20. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!