Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetek ha spirituális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetek ha spirituális fejlődésem során rájöttem hogy a házastársam nem hozzám való?

Figyelt kérdés
Amikor megismerkedtünk és összeházasodtunk(több évvel ezelőtt) akkor eléggé negatív voltam sok értelemben és olyan illetőt is vonzottam magamhoz aki elég negatív és racionalista. Belemerültem spirituális dolgokba és felismertem hogy a házastársam nem hozzám való érzelmileg. Testileg nagyon jó vele,de sem lelkileg sem szellemileg nem vagyunk egy hullámhosszon. Sokat gondolkodom hogy ő nekem a karmám? Egy állomás az életemben tapasztalatszerzés céljából,egyfajta tanítás,ráébredés vagy ő van nekem rendelve csak mélypontok vannak? Más is járt már hasonlóan?Mi lett a vége?

2016. jún. 30. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
a spiritualis hulyesegek helyett,talan foglalkozz vele...lehet az segitene
2016. jún. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tasey válasza:
65%
Menjél igyál valamit, és gondold újra a dolgot!
2016. jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Felejtsd el a spirituális baromságokat, és légy boldog a pároddal!
2016. jún. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Ha rájöttél, hogy nem vagytok egymáshoz valók, akkor válj el, és keress egy másik párt magadnak.

Ne élj le egy életet olyan mellett, aki nem hozzád való.

2016. jún. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
59%

Semmi sincs előre elrendelve. A karma meg nem lehet valaki.


Olvasgassál.

[link]

2016. jún. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira spirituális lennél, akkor tudnád, hogy ha csak nem szenvedsz valaki mellett, nem érdemes elválni. Szereted? Azt hiszed véletlenül választottad? Tükröt tart eléd, gyakorolhatod általa a megértés, szeretet, kompromisszum és egyéb készségeidet? Szívesen.
2016. jún. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Önigazolást keresel arra hogy egyszerűen meguntad. Ezért a sok spirituális karmabaromság, meg még itt is keresed a támogatókat. Vállald fel hogy eleged van belőle, hagyd ott, és kész.
2016. jún. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Fejlödj még tovább és rájössz, hogy nem érdemled meg öt!
2016. jún. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
New Age crap.
2016. júl. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!