Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy osztálytársam 6. ba mondta, hogy velem majd 8. ba akar járni, és most megyek 8. ba. Szerintetek komolyan mondta?

Figyelt kérdés
elég komolynak tűnt. Ezt egy pár ember előtt jelentette ki.
2010. júl. 13. 14:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
az egész hüLYeség
2010. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
...öcsém ez nagyon durva...
2010. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

nehéz lehet mai gyereknek lenni. én nem is bírnám


és hogy legyen egy ember, aki a kérdésre is válaszol: nem, szerintem nemm komoly, talán nem is emlékszik, jobb lenne, ha te is elfelejtenéd

2010. júl. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

:D Édes kérdés, jót nevettem :) Mi nem tudjuk innen megválaszolni, de több esetet lehetségesnek tartok:

-le akart koptatni, csak nem volt szíve teljesen lerombolni az önbizalmad

-úgy gondolta nem vagy elég érett, azért mondta

-lehet azóta már meggondolta magát, szóval ne alapozz két évvel ezelőtti szlogenre

2010. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ki akarta még magát élni a házasság és a gyerekek szuletése elott.
2010. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
lehet komolyan gondolta de még mikor 6 odikos volt nem érezte magát érettnek....lehet hogy igazat mondott!most szeret téged?
2012. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!