Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hányszor vágta ezt a fejetekhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor vágta ezt a fejetekhez?

Figyelt kérdés

Nos a történet annyi, hogy megcsaltam a barátomat, amit nagyon bánok, de megbocsátott. Most minden rendben van mint az elején. Viszont...


Nálatok hányszor jött elő ez a megcsalós story veszekedéseknél?

Egy-egy vitánál a fejetekhez vágta a megcsalást?



2019. aug. 21. 20:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Igazából az érdekel, hogy mire számítsak majd.
2019. aug. 21. 20:44
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Ez örök tüske marad szerintem.

Beszéld meg vele, hogy ha egyszer megbocsájtott, akkor ne ítéljen el újra meg újra, mert ennek így soha nem lesz vége.

2019. aug. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Ameddig együtt vagytok. Ez egy olyan kártya lett a zsebében (jogosan), amivel mindent űberelni tud és utána neked 'kss a neved'.


Ez sajnos-nem sajnos ilyen.

2019. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki megbocsájt, az többé nem hozza szóba.

Fejedhez vágja, akkor nem volt megbocsájtás.

2019. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 dot. ***** válasza:
72%
megérdemled hogy a fejedhez vágja mindig ha megcsaltad, én a helyében rég ki*asztalak volna már, de a pasid is egy papucs, az ilyet megbocsájtani a legnagyobb papucsság, aztán meg mér sír a szád, hogy a fejedhez vágja jogosan....
2019. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Ez mindig meg fog maradni, ameddig együtt vagytok. Sajnos nincs rágyógyír.
2019. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Izabella220 ***** válasza:
69%
Nos felhozni nem szoktam, de ha a mai napig a tvben vagy bárhol hasonló story megy rendesen feszélyezve érzi magát. Igazából annak nehéz aki a bűnös volt.
2019. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

A párja az "ingyen félrekúrhatsz és én nem szólok érte" mezőn áll. Kivánja folytatni a játékot ? Választását röviden indokolja.

33/f

2019. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem csaltak meg, en bocsatottam meg. Azt hittem eltudom felejteni, nem ment. Minden vitanal ujra es ujra feljott bennem, vegul szakitottunk. Es jo dontes volt, nem illettunk ossze.
2019. aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Attól, hogy megbocsát, még nem felejti el azt ami történt. Másrészt szerintem a megcsalást nem is lehet megbocsátani. Gyakorlatilag a megcsalással semmibe vetted a párod, emberileg nem tisztelted, sőt megaláztad. Volt döntésed, és te döntöttél.

Akkor most idd meg a levét. Örülj, hogy nem vágott ki, mert pont azt érdemelted volna. Örülj, hogy egyáltalán még rád néz, és hajlandó hozzád érni.


Semmit nem érdemelnél meg.

2019. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!