Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem megy a szex? Nem működik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy a szex? Nem működik a kapcsolat?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, együtt is élünk már 1 hónapja, de úgy érzem nem vagyok elég boldog mellette...

több, mint 2 hete már nincs szex, ebben volt 1 hét menstruáció, de ő sose kezdeményez már tegnap elmúlott neki, váltott műszakban dolgozunk, ma délután lett volna időnk egymásra, erre csak folyamatosan "nyavajgott" hopgy fáj a feje, beosztását nézegette a laptopján... így nincs kedve semmihez, aztán gondoltam nekem is szól ez, így nem is mertem úgy közeledni...

reggel értem haza munkából oda bújtam mellé ő már fenn volt gondoltam lesz valami, hát nem volt semmi.

" kell pisilnem nagyon , meg boltba menni..."

Elegem van, hogy mindig én kezdeményezek ez olyan mintha ő sosem kívánná, vagy olyan, mintha engem nem akarna?

beszéltünk már róla, de csak azt mondta hogy vannak olyan napok mikor nem kívánja, de együtt élünk, bármikor neki "eshetünk" egymásnak.



2019. jún. 20. 22:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%

"Elegem van, hogy mindig én kezdeményezek ez olyan mintha ő sosem kívánná, vagy olyan, mintha engem nem akarna?"


Ez hülyeség! Mi a baj ezzel??

2019. jún. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

a kapcsolatunk elején mesélte volt egy 4 éves kapcsolata, és hogy már megélt mindent szexben, volt hogy autóban is kipróbálták... picit rosszul érintett a dolog, és ez a kis bogár van a fejemben ha az előző pasijával "mennyi" mindent megélt meg cibált, szex terén is és velem nem, akkor velem van a gond?

gondoltam megkérdezem tőle, hogy elég amit nyújtok neki, szeret-e biztosan mert mindig ezt mondja, hogy én már megmaradok neki, tőlem akar majd gyereket nem e csak azért van velem mert már nincs más, vagy jó leszek így neki...

2019. jún. 20. 22:08
 3/21 anonim ***** válasza:
61%

"vannak olyan napok mikor nem kívánja, de együtt élünk, bármikor neki "eshetünk" egymásnak."


Te annyit tudsz a nők szexuális működéséről, mint egy 2 éves...

Teneked kell felkeltened a vágyát, nem lesz magától.

2019. jún. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
14%

#3


Ohohohohó, dehogynem lesz - ki is éli mással, rögvest. Akinek viszont nem kell felkeltenie benne semmit, mert a puszta létezésére beindul...


Hát ilyen szuperül működik ez. Kérdező, ezt beszoptad - volna - ha nem nyavalyás 2 hét miatt nyafognál.

2019. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

4: Kösz, hogy felvilágosítasz a saját szexualitásom működéséről, és a feminin szexusról, de nagyot tévedsz.

Legalább egy bulvárpszichológia konyvet elolvashatnál a témáról akkor már, ha a nőknek nem hiszel.

2019. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
30%

#5


Ez így túl egyoldalú. Nem kellene fele-fele arányban eloszlania a vágyfelkeltésnek? Az is hülye tévhit, hogy a férfiak mind ösztönállatok és azonnal beindulnak, csak mert levetkőzik előttük egy nő... Ez max akkor igaz, ha már nagyon hosszú ideje nem történt semmi, amúgy meg nem.

2019. jún. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%

#5 Te melyik bolygón élsz? Én magam nő vagyok, és iszonyatosan meg tudom kívánni a pasim a nap bármely szakában, és a világ bármely pontján. Jól néznénk ki, ha mindig neki kellene a vágyat ébresztgetno bennem....

Üdv,

Egy nem frigid, nem fapina nő

2019. jún. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Egy fontos tanácsot tudok adni: MENEKÜLJ!


A nők egy részének van egy szexuálisan pörgős korszaka, aztán elmúlik a dolog és már nem akarják annyira. Esetleg később, ha képbe kerül egy új pasi, akkor vele ez fellángolhat még, de tartósan nem. Ha a lány mellett maradsz, akkor csak szenvedni fogsz. Ne pazarold el az éveid, mert később bánni fogod. Keress olyan lányt, akivel megegyeznek az igényeitek.


#1: Mi a baj azzal, ha egy kapcsolat egyoldalú? Ö... Kb. minden?


#3: Ez jól hangzik és részben igaz. A legjobb esetben a felek tesznek ezért, de ha az egyik félben a dolog iránt eltűnt a lelkesedés, akkor a másik maximum rengeteg edzéssel, plasztikai sebésszel vagy milliókkal lehet újra érdekes. Ha az egyik fél már láthatóan egyáltalán nem akarja a dolgot ÉS javítani sem akar a helyzeten, hanem mondjuk csak a beosztásával foglalkozik melóban, akkor ott már gáz a helyzet.

2019. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"...de csak azt mondta hogy vannak olyan napok mikor nem kívánja, de együtt élünk, bármikor neki "eshetünk" egymásnak."

Fogd a szaván akkor, mert ez is neked szólt, aztán, ha leállít, akkor te meg nyavajogj, hogy jajj de fáj a tököd, üríteni kéne vagy, ha nem, akkor holnap ágyneműt mosni. Majd jegyezd meg, hogy bezony ilyen napok is vannak.

32/f

2019. jún. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én is elég sűrűn kívánom a párom. :D Van hogy én kezdeményezek, van hogy ő, de ha lenne is ilyen problémánk hogy ő esetleg többször szeretné, vagy kevesli az együttlétet a legkevesebb az lenne hogy őszintén elmondja nekem. De nem valami jó jel hogy ilyen ritkán kíván, már ha magamból indulok ki, simán előfordul hogy akár 2-3-szor is én vagyok az aki kezdeményez. L
2019. jún. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!