Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha a párotok és a legjobb barátotok közt kéne választanotok?

Figyelt kérdés

A legjobb barátommal 6 éve ismerjük egymást. Mindkettonk 20 eves Gyakorlatilag mindent tudunk egymásról a legfeltettebb titkokig mindent. Az a fajta kapcsolatunk volt ahol egesz nap beszelgettunk es megosztottunk mindent egymással. Mikor egy éve megismertem a páromat(27F) hamar feszultseg keletkezett abbol, hogy en es a barátom (aki fiu en lany vagyok) miert beszelunk egymassal allandoan. A pasim allitotta miutan nehany beszelgetest elolvasott (en hagytam neki) hogy a baratom szerelmes belem. Sokat veszekedtunk emiatt es kozben eltavolodtunk a baratommal egymastol es 3 honapja nem beszeltunk. Nem akartam tobb veszekedest a parommal mert tudom, hogy ot ez bantotta de nekem nagyon hianyzik az egyetlen igazi baratom. Ti mit tennetek?

(Fontos info meg, hogy nem tudom fixre hogy a baratomnak tenyleg nincsenek komolyabb erzesei irantam es ezert is dontottem ugy, hogy lehet jobb ha megszakitjuk a kapcsolatot mert nem egeszseges szamara ez. Mikor kicsik voltunk 14-15 evesek tudom, hogy tetszettem neki de nem tudom hogy ilyen gyerekes erzesek tovabb fejlodhettek e az evek soran)

Szerintetek jol dontottem?



2019. aug. 22. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
ha a párod elolvasta hogy ir, és ezt mondja akkor biztos ugy is van.
2019. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Szinte bizonyos, hogy az a "barát" bizony többet is szeretett volna. Elég sunyi.


A barátod viszont túlzásbavitten féltékeny, ez sem jobb.


Kell neked ez a két személy egyáltalán?

2019. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%

A saját példámat írom. Nő vagyok és pasi a legjobb barátom. Van párom, sőt, több is volt már mióta a barátságunk tart. Szerencsés lehetek mert nagyobb probléma sosem adódott abból,hogy van egy pasi barátom aki mint neked, kérdező, minden titkomat tudja.

A pasijaim nem kerültek barátságba a barátommal, és ügyeltem arra,hogy ne ütköztessem a kettőt. Sosem beszéltem, áradoztam túlzottan a barátomról, és nem vett el időt a kapcsolataimból. Egyértelműsítettem,hogy ez köztünk barátság, és nem volt/lesz sosem több.


Nagy dilemmám lenne ha meg kellene szakítanom a barátságot. Hozzáteszem: miért lenne baj ha a barátod szerelmes lenne Beléd?Ha nem kezdeményezett sosem, nem volt tolakodó, nem beszélt le arról,hogy ismerkedj, nem hiszem,hogy ez így van.

2019. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég kényes téma. Valószínűleg barátoddal kellett volna korábban egy komoly beszélgetés arról, hogy mit érez irántad. De ez az eső után köpönyeg kategória.

Annyiból nem jogos a párod kérése, hogy te nem akarsz barátodtól semmit, és ha nem flörtölgettetek, és semmi félreérthető nem volt köztetek, akkor elvesztettél egy jó barátot a féltékenysége és bizalmatlansága miatt, ha a másikban sincs gyengéd érzelem. Annyiból viszont jogos, hogy ha a másik többet akar, akkor egy gyenge pillanatban, amikor rossz a kapcsolatod, be tud kavarni. Akár direkt, akár csak azért, mert részrehajló.

Mivel nem történt meg idejében a beszélgetés barátoddal, én azt mondom, jól döntöttél.

Ilyen esetben, ha a kapcsolatom egyébként jó, én is így döntenék.

2019. aug. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!