Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bűntudatom van de félek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudatom van de félek, hogy nem lesz a kapcsolatunkból semmi?

Figyelt kérdés

4 hónapja járunk a barátommal. Azt hittem, hogy komoly és szeret... Mikor ki akartam mondani, hogy szeretem azt mondta, hogy túl korai majd 6 hónap jarasnal mondjuk... a het elején elutazott egy biznisz t tréningre ami egy hónapos. De kicsit összekaptunk, hogy ő nem akar mégbemutatni nem akarkapkodni stb

Ő 29 én 26. Ugy érzem nem komolyak a.szandekai de nagyon szeretem...


Sajnos a bizonytalansagom miatt igent mondtam egy randira és találkozok mással.

. Bűntudatom van, hogy gyakorlatilag megcsalom, de nem érzem hogy o is viszonozna az érzéseim. Lassan szeretnék megállapodni és családot alapítani. Ugy erzem ez a partneremmel nehézkes lenne. De nem akarom ott hagyni sem.


2019. aug. 22. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

LOL :D


Nem tinik vagytok már, 4 hónap alatt akit kicsit is komolyan gondolok, azt már régen bemutattam (nem feltétlen direkt ezzel a céllal, de 4 hónap alatt tuti volt legalább 1 családi hepaj, születésnap, bármi, amire elviszem a nőt).



Téged nem vesznek komolyan, ennyi.

2019. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne csodáld, hogy nem vesz komolyan, ha tini játszmákat folytatsz.

Itt az ideje ezt a pasit kitenni, ha azt érzed, hogy ez zsákutca.

Nyugodt szívvel tudsz ismerkedni a másikkal, és annak nem azért lesz legalàbb vége, mert lebuksz, hogy van más.

2019. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég felnőtt vagy ahhoz, hogy lassan szeretnél megállapodni légy elég felnőtt ahhoz is, hogy szakíts ha valakivel úgy érzed zsákutca.
2019. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"túl korai majd 6 hónap jarasnal mondjuk."


Jóéjszakát gyerekek :D

2019. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

ja :)


ez a túl korai meg 6 hónap :) ez odab**asz, mi ez valami retardált?


Figyelj ide, az elején vagytok még nagyon, ha úgy érzed ez szenvedés és nyűg, akkro hagyd ott. Márpedig az különben nem mennél mással randira.

2019. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát fejben tényleg nem sikerült a korotokhoz illő szintre felnőni. Ha 4 hónap alatt ő még mindig korainak érzi, akkor nem értem mi itt a kérdés. Nem mondja, mert nem szeret. De ahhoz elég önző, hogy ágyasnak maga mellett tartson. Dobd már ki, mégis mit vársz tőle?! Szerinted ilyen egy felnőtt párkapcsolat, ilyen férfit szeretnél magad mellé aki még annyit se bír kinyögni, hogy szeret? Ennek amúgy az lesz a vége, hogy te szenvedsz majd, minél tovább maradsz benne annál jobban, ő meg mossa kezeit mert hiszen direkt nem hagyta hogy nagyon beleringasd magad.
2019. aug. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lyézusom. 😏
2019. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed, ebből soha semmi komoly nem lesz. Szóval jobb, ha valahogy lezárod, aztán utána keresel mást.
2019. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pali kuka.
2019. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos az... Kert 2 honapot hogy lassa hatha erez tobbet... mert szeret velem lenni meg jol erzi magat. Es nem csak a szexrol szol mert randikra jarunk es nem mindig van szex...
2019. aug. 22. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!