Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszik vagy fél?

Figyelt kérdés
Egy éve megismerkedtem egy lánnyal, sokat beszéltünk, találkoztunk párszor de akkor ő elmondta nem szeretne semmit. Eltelt néhány hónap újra találkozgattunk eljutottunk addig, hogy csak érez valamit, folyton ölelget csókolgat, mondta szeretne velem lenni. Egy hétig nem találkoztunk, mert nyaralni voltam, mikor hazajottem már megint úgy volt vele hogy nem tudja eldönteni mit akar nem érti saját magát sem, de azért közben mindig bújik hozzám, meg gondolt rám hogy nem látott, de elmondja őszintén hogy annyira nem hiányoztam neki. Abban a pár hónapban mikor nem kerestük egymást akkor meg mindig rám gondolt csak nem mert keresni. Nincs másik fiú a dologban ebben biztos vagyok. Mit tegyek érdemes vele foglalkozni vagy hagyjam az egészet? Komoly szándékaim lennének vele nem csak lefektetni akarom, egyébként a lány 21 én 25 vagyok. Komoly párkapcsolata nem volt még, ezért nem tudom eldönteni hogy csak játszik vagy egyszerűen fél? Segítsetek!

2019. aug. 23. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Ez pontosan az a tipus aki el fog hagyni ha "jobbat" talal. Pedig az irasod alapjan nekem szimpatikus vagy!

Nem szeretem a vagy-vagy embereket. A max le akar veled fekudni nehanyszor ha unatkozik.. ha nem akkor azt hogy neha elvidd ide-oda. Aki komolyan akar Teged mindenestol az nem mondd olyat,hogy annyira nem hianyoztal. Vagy nem mondd semmit vagy elmondja hogy hianyoztal. Masik csajjal nyaraltal vagy anyadekkal? :D 25 evesen kicsit ciki anyuval nyaralni. 😀😀😀

2019. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább fél.És ha valaki fél,akkor simán mondd olyat is,ami nem igaz.Akár azt is,hogy nem hiányoztál,és még maga is elhiszi.Viszont az is benne van,hogy biztos benne,Te odáig vagy érte,így simán el van csak.És közben meg van valami "rajongója",ami nyilván melengeti a kis szívét azért.
2019. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj amúgy már azt kezdem észrevenni az olvasottak alapján hogy amolyan b verzio vagyok. Ha épp egyedül érzi magát akkor talál rá alkalmat hogy újra keresse a társaságom gondolom ha épp nincs más akitől szeretetet kapna tudja hogy itt vagyok én mindig, és lehet azért nem mondja ki hogy menj, mert arra számít, hogy én mindig rá fogok várni. Ha kell elővesz, boldog egy kicsit a lelke, aztán mikor több lehetne akkor seggre ültet. Nehéz ezt elfogadni, mert még csak kilátásban sincs olyan személy akire azt mondanám hogy érdemes lenne foglalkozni vele, az idő meg ugye megy. Egyébként haverokkal voltam Törökben.
2019. aug. 23. 12:27
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok! Akkor jo megnyugodtam! Tanacs: egy no utalja ha kibeszeled a haverjaidnak! :D

Noi szemmel a leirtak alapjan te vagy a "talomban" a csajnak! Latatlanban persze 100% ra ne vedd az itt leirtakat. De szerintem le fog teljesen lepni amint "jobbat" talal. Bar szerintem nem lesz nalad jobb akit talal de erre a csaj keson fog rajonni.


23N

2019. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak amúgy az a legnagyobb baj, hogy olyan hülye aggyal rendelkezel, hogy ha netán hetek vagy hónapok után megint keresne még annak is örülnék.. és hülye fejjel megint fejest ugranék egy üres medencébe. Nem tehetek róla, de valami oknál fogva nagyon kötődök hozzá.
2019. aug. 23. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!