Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy reagáltatok volna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagáltatok volna? Hogy beszélhetem meg ezt vele?

Figyelt kérdés

Tegnapra megbeszétük barátnőmmel, hogy munka után elmegyek érte és elmegyünk egy étterembe vacsorázni...


Amikor odaértem ő kint cigizett a kolléganőjével/barátnőjével. Nem láttak, hogy megérkeztem, kiszálltam az autóból és odamentem hozzájuk, közben meghallottam, hogy barátnőm azt mondja a kolléganőjének "kedvelem, de nem akarok egy pasit eltartani". Szerintem tudja, hogy meghallottam, mert utána eléggé zavarban volt és nem nagyon beszélgettük, nyomott volt a hangulat...(nem hoztam fel neki ezt témát, mert eléggé kellemetlen és nem tudtam, hogy beszéljem meg...)


Engem ezzel nagyon megsértett, mert még a szüleimtől sem igényeltem, hogy eltartsanak. 14éves korom óta diákmunkázok. 18 éves korom óta a kolit, majd az albérletem, az étkezésemet és a számláimat magam állom, egy forintot nem kértem kölcsön még a szüleimtől sem. A jogosítványomat, az autómat, a bútoraimat és mindent magamnak fizettem. A gyakornoki munkámmal többet keresek, mint ő. (Nem kérdezte, hogy mennyit keresek, én pedig senkinek nem szoktam mondani, hogy mennyit keresek, mert utálom amikor a "pénztárcámban turkálnak")


Lassan már 10 hónapja ismerkedünk, hivatalosan még nem beszéltük meg, hogy járunk-e. (Randizgatunk, hetente 3-4 napon találkozunk, néha nálam alszik vagy én alszok nála, hétvégére közös programokat szervezünk. Már a szüleit is ismerem...)

Ő érettségi után nem ment továbbtanulni, ügyintézőként dolgozik.

Én idén, decemberben végzem el a gépészmérnök Bsc-t. Tervezem, hogy majd levelezőn elkezdem az msc-t is.


Ti mit tennétek a helyembe? Hogy lehet ezt megbeszélni?


A válaszokat előre is köszönöm!


22F-24N


2019. aug. 23. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Utana kellett volna felhozni a témát rögtön.

Csak egyszeruen kérdezz ra hogy ezt miert mondta mert neked rosszul esett.

2019. aug. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd magadra, nem biztos, hogy rólad volt szó. 😉
2019. aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fel kellett volna hoznod már akkor, de most sem késő. Elhiszem, hogy kellemetlen, de nem ártana megbeszélni. Lehet aggódik amiatt, hogy te még suliba jársz és akarsz is egy ideig még, és azt gondolja nem tudnád magad eltartani.
2019. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amugy az etteremben te fizettel vagy feleztek?

Ha nala eszel viszel vmit neki?

Ö volt nalad?

Többet kellene tudni miert erzi ezt.Ha rolad volt szo

2019. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyertelmu, hogy kisgyereknek nez, aki 10 honap alatt meg annyit se tud neki kijelenteni, hogy "igen, veled akarok lenni".
2019. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az sem biztos h rólad volt szó, főleg ha hivatalosan nem is vagytok együtt.
2019. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#4

1. Étteremben, kávézóban, cukrászdában..mindig és mindenhol én fizetek. Szinte mindig szoktam neki valami ajándékot vinni.

2. Nem ettem még nála, mert nem szokot és nem is szeret főzni. (pedig nagyon értékelném, még ha ehetetlen ételt is tenne elém.. de legalább tudnám, hogy megpróbált a kedvemben járni, azzal hogy a szabadidejét azzal töltötte, hogy nekem készítsen ételt..) Általában én szoktam főzni.


#5-6

Rosszul fogalmaztam. Ez csak most fordult meg a fejemben... Gondoltam magától érthetődő, hogy ez a kapcsolat már járásnak számít..

2019. aug. 23. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!