Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagáltatok volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
A hétvégén az egyik ismerősünk mondta a páromnak, hogy vigyázzon rám, mert én sokat érek. Ez most így magyarul furcsán hangzik, nem tudom hogyan fordítsam le pontosan (Németországban lakunk). A lényeg, hogy ez egy bók lett volna. A barátom pedig csak nézett először, aztán azt nyögte be, hogy: biztosan ugyanarról a személyről beszélünk? Ő ezt viccesnek találta. 3 éve vagyok (25) együtt a barátommal (32). 1,5 éve vannak problémáink, amikről rendszeresen beszélünk, de valahogy mégse tudjuk megoldani. Az ágyban nem passzolunk össze, alig van szenvedély és romantika a kapcsolatunkban. Valami hiányzik. De úgy tűnik csak nekem, ő neki jó úgy ahogy van. Minimalistának mondja magát ezen téren. Nem nagyon mutatja ki, hogy szeret, ezzel vannak problémái. Már párszor megpróbáltam vele szakítani, mert nem vagyok boldog. De sosem tudtam megtenni, mert szeretem. Ő pedig akkor mondta, hogy el sem tudja képzelni az életét nélkülem, csak én kellek neki stb. Ami akkor jól esett, de ilyeneket csak akkor mond mikor szakítani akarok. Előtte olyan mintha jóbarátok lennénk, akik együtt laknak, de nem szerelmesek.
2018. máj. 1. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Ez csak egy atlag halodo kupac kaki, amibol felnek kimaszni a felek, pedig meg a legfontosabb teruleteken sem elegitik ki egymast, nemhogy a kevesbe fontosabbakon.
2018. máj. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 iamaveryniceguy ***** válasza:
94%

3 éve nem működik a szex.

1.5 éve éltek ratyi kapcsolatban.


Mit akarsz még? Ez a szitu nem fog megjavulni, ha eddig nem tette. Ideje váltani. Vannak ilyen dolgok. A szex ilyen. Két ember vagy passzol vagy nem. Lehet tanítani a másikat, de a szenvedély-romantika-érzelmek maguktól jönnek, nem pedig parancs szóra.


Jó szex nélkül pedig kevés kapcsolat lesz maradandó (úgy hogy hűségesek is maradnak a felek).

2018. máj. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Nálam már ott bukna a sztori, hogy nem alakulna ki ilyen helyzet, mert ha látnám a másik félen, hogy nem akar javítani a kapcsolaton, akkor nem tűrnék évekig, hanem csak pár napig. Szóval, nem reagálnék sehogy. De, ha a pasid ezt megteheti, akkor igaza van: Nem érsz sokat, teljesen átlagos nő vagy.
2018. máj. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!