Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti erre hogyan reagáltatok volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti erre hogyan reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
Párom már 40 is elmúlt, minden hétköznap haza jár ebédelni, feljött a babatéma kettőnk között. Én rákérdeztem akkor is haza járna-e ebédelni ha én itthon lennék az újszülött babánkkal. Erre gondolkodás nélkül annyit mondott, igen oda a szüleihez menne ha én nem főznék. Köpni-nyelni nem tudtam.
2017. nov. 29. 17:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
21%
Te főzöl rá. Én minden nap finom meleg étellel várom haza a férjemet ( 1 és 4 éves gyerek mellett) eszébe sincs hazamenni enni
2017. nov. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Örülök hogy egyikőnk sincs jóba a szüleivel, egyikkel sem igazán :D
2017. nov. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
78%
Elmúlt 40,és az idős anyja minden nap főz neki mint egy kisgyereknek ? Kemény.Ilyennel össze se jöttem volna.. nem hogy gyerekem legyen tőle..
2017. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Én főznék olyankor. De ő haza se jönne, menne a szüleihez. Én erre mondtam hogy menüs kaját se hoznál nekem, a gyereked miatt se jönnél? Erre semmi választ nem kaptam.
2017. nov. 29. 18:01
 5/32 anonim ***** válasza:
67%
Én hogy őszinte legyek nem érem mi a helyzet. Szóval a férjed a szüleihez jár haza enni vagy hozzátok és amennyiben te felhagynál a főzéssel (ami nem értem hogy függ össze a gyerekkel) akkor a szüleihez járna ebédelni?
2017. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
48%
Jól értem, h itt az ebédelésről volt szó, és arról, h ha te nem főznél? Gondolom, te sem oda mész ebédelni, ahol nem főznek.
2017. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
1! Nem értem a válaszod. Szerintem nem értelmezted azt amit leírtam.
2017. nov. 29. 18:02
 8/32 A kérdező kommentje:
Na. Születne babánk és akkor is haza járna. Erről van szó. Abba bele se gondol én miert nem főznék, nekem annyi jött le nem érdekelné van e kaja itthon se a gyereke csak a szülei.
2017. nov. 29. 18:04
 9/32 anonim ***** válasza:
84%
Úgy alapvetően nem kezdenék semmilyen kapcsolatba olyan emberrel, akit napi szinten az anyja etet.
2017. nov. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nem minden nap nem főznék. De ha dolgom lenne akkor időhiány miatt nem. Hétvégente így is szoktam. Erre is nehéz volt rászoktatni hogy ne a szüleihez járjunk szombat, vasárnap. Mondta ő így nőtt fel, másoknal is így van. Hát nálam pl nem
2017. nov. 29. 18:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!