Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti hogyan reagáltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagáltatok volna erre? Fiúk véleményét is várom.

Figyelt kérdés

Egyik nap összevesztünk a barátommal. Nagyon kis apróságon kezdődött, de eléggé "kinőtte" magát.

Olyan jelzőkkel illetett, amik iszonyatosan rosszul estek. Azt mondta, engem semmi nem érdekel, nekem nem lehet újat mutatni. Beképzelt vagyok, és a kva jelzőt is használta (nem úgy, hogy úgy viselkednék, hanem hogy kvára beképzelt vagyok). Az én gyerekkoromban minden a sggem alá volt rakva, csak a szám jár és nem érdekel senki. Aztán elterelődött olyan irányba, hogy nem szeretek megosztani vele mindent, erre azt mondta, hogy akkor ő se fog ezentúl semmit elmondani és hogy leszrja. Csak azért jött el velem ide vagy oda, hogy meg legyen nekem a boldogság, nem azért mert esetleg élvezi a baráti társaságomat. Nincs egy igaz barátom sem, és hogy nem veszem e észre, hogy a "barátaim" csak saját magukat érdeklik. Mondtam neki, hogy az ő barátai sem szentek, erre azt mondta, hogy kibszott aljas húzás volt ilyet felhozni. Mister nagyokos vagyok, gyáva, bunkó, képmutató, és leparasztozott. Tanuljak meg végre vele beszélni, és nem neki kell változtatnia, hanem nekem a stílusomon, és akkor majd tőle is elvárhatom, hogy úgy fog velem beszélni.

Mindezt a fejemhez vágta, majd később kiderült, azért, hogy súlya legyen a mondandójának. És hogy igazából miattam volt, mert én húztam fel, és ha ideges lesz, akkor nem fogja magát vissza. Szóval tanuljak meg vele beszélni, ha nem akarom, hogy ilyeneket mondjon.

Nagyon elkeseredtem ezek után. Eddig nem volt, hogy ennyire elszabadult volna egy vita, de azt mondja, rám nem lehet hatni. De szerintem akkor sem kellene ilyeneket mondani, főleg ha nem is gondolja komolyan. Aztán amikor mondtam neki, hogy rosszul estek, akkor azzal jött, hogy ne foglalkozzak már a múlttal és felejtsem el, lépjek túl rajta és ne kínozzam magamat azzal, hogy mindig újra rágondolok. Ti mit gondoltok erről az egészről? Én már nem tudom... 23/L

(U.i.: bocsánat a trágár szóhasználatért, de ezeket mondta nekem. Amúgy általában egyikőnk sem káromkodik.)


2017. márc. 5. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

a helyedben ugyanezt a beszélgetést lejátszanám nyugodtan normálisan megbeszélve, érvekkel alátámasztva, nem csak odamondva, odadobálva és úgy gondolkodnék el a dolgokon...


24F

2017. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazából két út van, vagy összecsiszolódtok, vagy igen hamar szétmentek. Nem vagytok túl régen együtt, meg kell tanulnotok ,,beszélgetni,,. Nem egyszerű párkapcsolatban élni.
2017. márc. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem lennék olyan férfival, aki így gondolkodik rólam.

Akármi volt a vita tárgya, akkor sincs joga ilyeneket mondani, így bánni veled.

2017. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem ez durva,es ilyenkor az ember legalabb a felét igy is gondolja,amiket hozzád vágott.Nem tudom mi volt az alap vita tárgya,de nem így szokás a problémákat elrendezni sztem.Írta valaki h probaljatkk meg egymáshoz csiszolódni,az jó ötlet,mert ennek így nem lesz jó vege.
2017. márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már most így beszél,mi lesz később :/. Akut szeretek,azt nem tudnám így alazni. És még a te hibád,mert kihoztad belőle... Én szakitanek.
2017. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!