Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segithetnék a férjemen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segithetnék a férjemen?

Figyelt kérdés
Előre bocsátom, sajnos nem kamukérdés. 20 éve vagyunk házasok szép, egyetemista szerelem gyümölcse a házasságunk. (most 45 évesek vagyunk, van egy 8 éves fiúnk, aki inszeminációval lett). ) Férjem mostanában "megbolondult", barátnője lett. A jéghegy csúcsa, hogy ezzel a barátnővel verik és kinozzák egymást- ezt élvezik... (fojtogatás, pofon stb..). Velem sosem volt agressziv, és velem nem is kivánna ilyen együttlétet. A hátán sebek vannak... Szerintem oda vezethető vissza a történet, hogy rossz gyerekkora volt, bár a szülei elváltak, de egy ideig végignézte többször, hogy az anyját veri az apja. Mondtam Neki, hogy pszichiháterhez kellene menni, de nem akar, pedig tudja, hogy ez nagyon nem normális dolog.

2019. aug. 24. 17:45
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
95%
Ez abszurd, legjobban úgy tudnál rajta segíteni ha elválsz tőle és hagyod hogy kiélje perverzióját. A gyereknek is árt egy ilyen apa. Nem tudna neki jó példát adni, pluszban még az is felvetődött bennem hogy nem normális a férjed.
2019. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
nem olyan egyszerű bennem a dolog, hogy csak úgy elváljak. Amúgy jól keresek, nem az anyagiak miatt nem válnék. Mi nagyon sokat segitettünk a 20 év alatt egymásnak. A beteg apámat ápolta, mikor egy ápoló sem vállalta, sorolhatnám még...
2019. aug. 24. 18:03
 13/39 A kérdező kommentje:
A gyereken nem látok semmi rossz nyomot egyelőre, kitűnő tanuló, nagyon kiegyensúlyozott kisfiú a tanárok szerint is.
2019. aug. 24. 18:05
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Akkor talán egy fokkal tovább vinnéd, hogy közlöd, ez nem oké és igenis választ vagy te fogsz helyette. Nem jó ez így. Ezek szerint ha a fojtogatás többet nem is kellene neki, akkor is előtted kevés nője volt. Vagy válsz vagy nyitott házasságot dumáltok meg. Mást nagyon nem tudok elképzelni.

33/f

2019. aug. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
93%
Nekem van egy ismerősöm, kb 75 éves papa. Középkorú fia és lánya van, de 18 éves koruk óta alig alig tartják a kapcsolatot a szüleikkel, mert az apjuk még mai napig a 8-10 éves kislányokat nézegeti. Jó munkája volt az öregnek, pénzes ember volt, de mivel rájöttek a gyerekek hogy pedo az apjuk így inkább elmenekültek. A felesége meg emiatt iszik, pedig már ő se fiatal. Ebből kiindulva nem biztos hogy később nem lesz ennek hátulütője a gyereknél. Most még kicsi, nem úgy fogja fel a helyzetet.
2019. aug. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ez a durvulásos sztori nyitott házasság megbeszélése esetén is zavarna ....
2019. aug. 24. 18:13
 17/39 anonim ***** válasza:
47%

Uram isten.


Borzasztó becsülendő a hozzáállásod, nem tudom képes lennék e erre.


Az én tanácsom az az, hogy mutasd meg neki mit veszíthet. Tudja, hogy mennyire szereted és sosem hagynád el. Viszont amikor majd arra megy haza, hogy nincs család, akkor hátha bekattan neki, hogy mit művelt.


Ezt a repedtsarkút én úgy elgyepálnám, hogy elmenne egy életre a kedve a fojtogatástól.

2019. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Hosszú válaszoló- érdekes, amit irsz. Elmondása alapján otthon nálunk jól érzi magát, velem is jó az együttlét. Nem feltétlen azért fordul valaki máshoz, mert hiányzik valami a házasságából. (szerintem)
2019. aug. 24. 18:18
 19/39 A kérdező kommentje:
egyébként nálunk nem nullázódna abszolúte le válás után, nagy vagyonunk lett.
2019. aug. 24. 18:24
 20/39 Diazepam ***** válasza:
55%
Becsülendő? Nálam ez már elmenne a kiskorú veszélyeztetése kategóriába. 20 évig nem hiányzott neki az agresszió, most már nőket fojtogat, csak 1-2 év és lehet, hogy előjön belőle otthon is. Megéri kockáztatni?
2019. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!