Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már itt olyan aki annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Árokpart kérdése:

Volt már itt olyan aki annyira szerelmes volt és akit szeretett bármilyen okból nem lehetett vele és emiatt néha szinte jártányi ereje is alig volt?

Figyelt kérdés
2019. aug. 25. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Igen
2019. aug. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

nem


szánalmasnak éreztem volna magam, ha lett volna ilyen.


nyálas, szentimentális, kínos, amit írsz.

2019. aug. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem
2019. aug. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

A web 2.0 korában, ne viccelj már!


Ha ezt vki. 100 évvel ezelőtt kérdezi, amikor még egy vacak levél is hetekig ment ide-oda, nagy távolságok, no Facebook, videocset stb.


De ma?


Plusz üres lehet az életed, ha ilyen szinten függsz a párodtól.


Jártányi ereje nincs egy rákosnak, egy bevádorlónak, aki több ezer km-et menekül meg egy underclasshoz tartozó embernek, aki effektíve éhezik, mert nincs pénze... de ha a párja kapcsán fogalmaz így valaki, az semmit nem tud az élet valódi nehézségeiről, és a technikát sem tudja használni, és valszeg társfüggő.

2019. aug. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Ja, most pont ebben az állapotban vagyok. Mielőtt megtudtam, hogy szinte esélytelen, hogy összejöjjek vele, motivált voltam. Most pedig 0. Ő rajta kívül alig érdekel bármi más.
2019. aug. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
Igen, szakítás után volt ilyen időszakom.
2019. aug. 26. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Igen,most is épp ebben az állapotban vagyok,sajnos.
2019. aug. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
Volt. Az is előfordult kétszer, hogy nem mentem be dolgozni, egyszerűen nem bírtam emberek közé menni meg egyáltalán felkelni. Ez van, nyálas vagy nem, elég sokat tudok az élet nehéz dolgairól, huszonéves koromban többet temettem a családomból, mint más 80 éves korára, ettől még megviselt egy szimpla szerelmi csalódás is.
2019. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
20%
Igen, most épp ilyen helyzetben vagyok.
2019. aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
29%
Igen, velem pont ez van...
2019. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!