Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexuálisan vonzódom olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan vonzódom olyan férfiakhoz, akiről azt feltételezem, hogy olyanok az ágyban, mint én. Aztán rettenetesen szerelmes leszek. És nincs jó vége, viszonzatlan marad. Bármilyen meglátás?

Figyelt kérdés
Zsinórban háromszor történt meg ez velem most. Általában beszélgetünk jó sokat, biztosra veszem, hogy abszolút összepasszolunk minden téren, majd mikor felhozom a kapcsolat-kérdést, akkor vagy mást választanak, vagy "nem tudják". Elméletileg nem vagyok csúnya, normálisnak és okosnak tartanak. Annyira akarok már egy viszonzott szerelmet, olyan szexualitással, amilyen nekem van. Mit rontok el? Csapjak a közepébe, és kezdjek inkább a kiszemelttel beszélni a szexről?
2014. nov. 7. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami gond azért mégis csak van veled, ha egyik pasi sem akar lenni, azért annak elég kicsi az esélye, hogy mind homokos volt..
2014. nov. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb, ha maradsz a szexnél és utána úgyis kialakul aminek ki kell. Vagy, ha nem akkor legalább jól érezted magad.
2014. nov. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.: Az egyikük volt homár, vagy aszexuális csak. Lenne jelentkező bőven, csak nem nézem ki belőlük, hogy olyanok lennének, mint én. Arra pedig nem indulok be. :(


2.: Köszönöm! Végül is ha fejben ezzel indítok, akkor indíthatok ezzel élőben is, max. hamarabb kipereg, akinek ki kell peregnie, és nincs alkalmam beleszeretni. Egy hosszú felvezetést spórolok meg. :)

2014. nov. 7. 13:52
 4/6 anonim ***** válasza:
mért érzed magad olyan különlegesnek az ágyban, ami miatt leszerelsz egy csomó jelentkezőt, csak azokat nem akikkel meg nem jön össze?
2014. nov. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4.: Nem különleges vagyok, csak az amit én szeretek, az viszonylag ritka.


Egyébként rájöttem az egész jelenség okára: minden férfinál, akit megismerek, van egy ilyen biztonsági szűrésem. Hogy pl. van-e még kapcsolata mással, le van-e zárva a múltja, mennyire önző, mennyire segítőkész, stb.

Na de amint kiderül, hogy az illető hozzám nagyon hasonló érzékileg, onnantól ennek a szűrésnek annyi, szóval nem a megfelelő emberekbe szeretek bele. Ennyire egyszerű, és ezt eddig nem vettem észre. Mert most a legutolsó fickó is teljesen aranyosnak és kedvesnek tűnt, miközben full önző, mert mint lehetőség tetszettem neki, de azzal nem számolt, hogy mennyi kárt okozhat nekem azzal, ha közeledik, aztán visszalép. Szerencsére nem ártott sokat. :)

2014. nov. 7. 17:51
 6/6 anonim ***** válasza:
na de mi az a ritka dolog konkrétan? megírhatok privát is.
2014. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!