Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Három hónap után barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három hónap után barátnő bejelenti, hogy internetes szexoldalon modell, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Kutyasétáltatás közben ismerkedtünk meg. Kerülgettük egymást hónapokon keresztül, míg elhívtam randizni. Nagyon jól kijövünk, totál egy hullámhosszon vagyunk.

Nemrég leült velem és



2019. aug. 27. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lényegtelen, hogy én mit tennék, mert nem te vagyok.

Döntsd el, hogy neked belefér e az értékrendszeredbe.

2019. aug. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Büszke lennék rá.
2019. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Nemrég leült velem és


Az semmi! Velem le is feküdt...

2019. aug. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem mindegy, hogy webcam modell, aki csak kamerázik, vagy egy prosti, aki fűvel-fával összefekszik.


Ha webcam modell akkor megnézném, egy két performanszát, utána pedig előhozakodnám a magam kis perverzióival, amit ki szeretnék próbálni szexben. :-D

A dolgok pozitív oldalát kell nézi. :-D


Ha prosti, az viszont szakítóok, nem osztozkodok, és betegségeket sem szeretnék elkapni.

2019. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Ha olyan modell, aki mondjuk kamera előtt ül, és chatel csak, ruhában, fehérneműben, akkor még esetleg benne lennék.

De ha mindenkinek mutogatja a meztelen testét, akkor szakítanék.

2019. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Ha kapcsolat előtt vagyunk, átgondolnám (ha csak kamerázik). Ha kapcsolatban, akkor szakítanék.

33/f

2019. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

fogalmam sincs, én mit tennék, nem jártam még így soha. talán megpróbálnám felmérni, hogy engem ebben a helyzetben mennyire is zavar ez a helyzet és mit tudok vele kezdeni.


minden az adott helyzettől és a kapcsolatotoktól, érzéseitek erősségétől függ. tudsz-e ezzel a helyzettel együtt élni? tudsz-e a szakítással együtt élni? melyik nagyobb gond neked, hogy ő ezt csinálja, vagy ha nem lesztek tovább együtt? nyilván árnyalja a képet, hogy csak mutogatja magát, vagy szexel is. de alapvetően minden attól függ, hogy neked mekkora gond ez és túl tudod-e tenni magad rajta.


van egy olyan kérdés is, hogy mi van akkor, ha abbahagyja? akkor tudsz együtt élni vele, hogy része volt a múltjának? vagy ezzel a ténnyel már mindenképpen oda a varázs?

persze az ő részéről is felvetődnek kérdések. pl. abba akarja-e hagyni, vagy a kapcsolatotok nem olyan fontos neki, mint ez a munka, illetve kisebb nehézség másik pasit találnia, mint más munkát vállalnia. vagy akar-e egyáltalán olyannal lenni, akinek gond az ő munkája, ami neki nem gond. akár az is lehet, hogy már azért sem akar tovább veled lenni, mert elkezdtél töprengeni rajta, hogy akarod-e őt így. elvégre, ha neki rendben van ez, akkor lehet, hogy neki ez nem is kérdés. ugyanígy lehetne akár wc pucoló, boncmester, vagy mészáros is, akkor se biztos, hogy mindenki halandó lenne vele járni csak a munkája miatt. viszont egy hentes se biztos, hogy sokáig tűrné, hogy győzködd a hús mentes, vegán életmódról.


minden azon múlik, hogy te és ő hogyan tudjátok ezt a helyzetet kezelni. hogy mi mit mondunk és mit tennénk, teljesen mindegy, mert te vagy ebben a helyzetben és neked kell a saját megoldásod megtalálni, hiszen a te életed a tétje, hogy mit kezdesz vele.

2019. aug. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!