Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan férfi, aki csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki csak utólag jött rá/tudta meg, hogy a párja (exe) borderline személyiségzavaros?

Figyelt kérdés
Kapcsolatotok alatt hogy viselkedett? Érezted-e (még a betegségét nem ismerve, mert esetleg a párod sem volt tisztában az állapotával), hogy valami nem stimmel vele?

2019. aug. 27. 18:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Hát a bordik mindenek, csak nem realisták.


Amiket írsz, azok inkább egy depressziós ember tünetei, a bordi viselkedése ennél hiszterizáltabb, manipulatívabb, dramatizáltabb.


Lehet, hogí valóban szerencséd volt, nem akarok általánosítani, nekem eddig csak pár bordihoz volt szerencsétlenségem, de egyikük sem volt olyan szelíd, mint az exed.

2019. aug. 27. 19:27
 12/18 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, még mindig várom a válaszodat a korosztállyal kapcsolatos kérdésemre, igy fölöslegesen és felelőtlenül dumálsz és gondolkodsz a borderline témáról.
2019. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
#12, nyugodtan akkor irkálj más kérdések alá, nem kell itt lenned az enyémnél.
2019. aug. 27. 19:50
 14/18 hunkurunkvirág ***** válasza:
24%
Lehet hogy felvettem eljárt az idő, de mia bré az hogy borderline?! Többször jártam már külföldön de a határvonalnál nem volt semmi bajom. De border collie- val is foglalkoztam elég sokat, egy kicsit sok a mozgás igénye, de kezelhető, csak sokat kell futtatni!
2019. aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező. Valószínűleg az volt az oka ennek, hogy a gyógyszereinek a mellékhatásai depressziós tüneteket okoztak, abbahagyta, lett hipomán, összejöttünk, beütött az elvonás, ami szintén inkább depis tünetegyüttes + a bl is lehetséges, hogy abba az irányba lendült éppen és mivel a depi dupla adag így, nem került a jókedvű hipomán szakaszba, még ha időközben oda is lendült vagy csak értékelhetetlenül kevés időre. Szerintem örült, hogy lyuk van a seggén, nemhogy még szart is kavarjon. Utolsó infóm, hogy befekszik terápiára és elvonóra. Szorítok, hogy sikerüljön neki, nagy kár lenne érte.

33/f

2019. aug. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
56%
Jó szoros kapcsolat lehetett:) Amúgy meg ennek is vannak fokozatai. Különösen nálunk nem tűnik fel egy enyhe mentális betegség, sőt ez feature nem bug.
2019. aug. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nem tudom, így is érdekel-e, de én az vagyok. Sokszor azt hiszik, szimplán csak hisztis vagyok. Egyik pillanatról a másikra átváltok jókedvből depresszióba vagy vissza. Ha jó a periódus, nagyon kedves vagyok, hangosan kacagok. Olyankor maxon végzem a munkámat is, szerelmes vagyok, összebújok a barátommal (aki valami csoda folytán 3 éve van velem). Ha átváltok, egy kis szörnyeteg leszek. Úgy érzem nem érdemlem meg a boldogságot, megpróbálom úgy alakítani a dolgokat, hogy mások naguktól távolodjanak el tőlem. Ettől még szomorúbb leszek... de aztán meghallom a kedvenc számom, látok egy cuki képet a neten és újra fennt vagyok.

Bonyolult leírni, hogy jatszódik ez a folyamat...

2019. aug. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, a flegma viselkedésedből látom, hogy mennyi idős lehetsz. Nem érdemes lustának lenni, erről a témáról egy kicsit többet olvasgatni, mélyebben, mintsem felszínesen tapogatózz és persze nem mindenki fénymásolat olyan viselkedésű, mint te, aki csak unalmában ír.
2019. aug. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!