Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én reagálom túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én reagálom túl vagy ő nem szeret igazán? (Dohányzás téma)

Figyelt kérdés

Barátommal már négy éve együtt vagyunk, két és fél éve vitatkozunk már a cigi témán, és nálam most kezd betelni a pohár igazán.


Mikor összejöttünk csak bulidohányos volt,ha ivott akkor cigizett csak. Ezzel nem is lenne problémám, én is szoktam bulikban, de csak keveset, ha visszaszokna erre az állapotra, nagyon boldog lennék.

2-3 éve viszont teljesen rászokott már, számomra pedig nem fér bele, hogy az legyen az első a napjában, hogy egyből rágyújtson. Kötöttünk kompromisszumot, hogy ha velem van nem cigizik, csak ha iszik, de ha otthon van hétvégén , akkor már a tudat felidegesít, hogy egész nap dohányzik. Ráadásul nekem apukám is cigizett, nincsenek túl jó emlékeim ezzel kapcsolatban,13 évig éltem undorító, dohányfüstös lakásban, ezért sem szeretném, hogy a párom is csinálja.


Ígéretekkel már tele a padlás, már rengetegszer mondta, hogy le fog szokni, de képtelen rá..Én pedig tudom, hogy ha magától nem teszi le, akkor valószínűleg később sem fogja.

Novemberig adtam neki ultimátumot, ha addig nem változtat, akkor szakítok vele.


Szerintetek túlzásba viszem ezt a témát vagy igazam van?


23L


2019. aug. 29. 15:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%

És mi az igazi oka, hogy szakítani akarsz?

Te már csak megszokasból vagy vele. Igazaból nem szereted már. Különben nem vagdalkoznál ultimatumokkal.

N

2019. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Már most szakíthatsz vele, mert nem fogja abbahagyni.


Egyébként mondja már meg valaki, hogy mi a cigiben? Büdös, egészségtelen, drága és függővé tesz. Ez mire jó?

2019. aug. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

Egy igazi balfék vagy, hogy 2-3 évig vársz arra, amiről te magad vagy meggyőződve, hogy sosem történik meg.

33/f

2019. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%

Nagy szerelem lehet a részedről. :)

Egyébként túlzás.

2019. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem sem a cigiről van szó, szakítani akarsz, csak kifogást keresel.


Amúgy semmi jogod nincs ultimátumot adni valakinek. Vagy szereted, vagy nem.

2019. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%

Kétféle választ fogsz kapni. A dohányosok minden hisztis libának le fognak hordani, a nem dohányzók meg arra buzdítanak, hogy rakd ki.


Én biztos nem lennék együtt egy igénytelen emberrel, akinek még akaratereje sincs. Az ultimátum meg nagyon gáz, ne haragudj. Egyébként úgyse fog leszokni és folyamatosan a pofádba fog hazudni, te meg úgyse fogod kirakni, mert nyilván szereted.

2019. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Estádio de Felchút ***** válasza:
0%

Nem akaratgyenge, te viszont hülye vagy.

Brutális függőséget okoz a nikotin. Erősebb drog, mint a herka. Már rég be kellett volna tiltani a forgalmazását is...

Egyébként kedves kérdező, próbáltál segíteni is neki a leszokásban, vagy csak vered a nyálad és hisztizel, mint egy fürdős *****?

2019. aug. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%

Majd ha akarja abbahagyja. 8 évig dohanyoztam azt egyik nap:

Mekkora baromság ez már

És nem gyujottam rá.


Kb ennyi leszokni de ha nem akar akkor nem szokik le

2019. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

Nem dohányzóként írom, hogy túlzásba estél és ilyen szitukban valszeg én b*sználak ki mint macskát szarni. :)

Ultimátumok helyett segíts neki lerakni, vagy kössetek olyan kompromisszumokat, hogy pl ha rágyújt utána kezetmos, parfümözik, hogy ne legyen olyan cigi szagú. Lakásba pedig ne gyújtson rá, menjen ki erkélyre, ajtó elé stb.

Volt dohányzó párom, gyűlöltem a cigiszagot és féltettem a tüdejét is, de eszembe nem jutott volna ilyen óvodás viselkedést produkálni, mint amilyet te letoltál. Ha szeretnéd fel se merülne a szakítás egy ilyen probléma miatt. Én viszont tuti szakítanék veled, mert egy kontrollmániás p*csa vagy.


20L

2019. aug. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
Már rég szakítanod kellett volna. Leszokni nem fog, ha ő nem akar. Mérgezze magát tovább, ha szeretné, de ha többre tartja a bagót, mint téged, akkor ennek nincs jövője. Amúgy hiába írtad ki a kérdést, a sok akaratgyenge bagós úgyia neked fog esni, mert magukra veszik a kérdést.
2019. aug. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!