Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám el érni hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám el érni hogy a barátnőm nagyon odáig legyen értem?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve együtt vagyok a barátnőmmel, és én mindent bele adok a kapcsolatba, halmozom ajándékokkal, szeretem, a kedvében járok, ő meg úgy el van magának. Szeret ő is csak nem úgy mint én őt. El tudnám érni valahogy hogy nagyon odáig legyen értem? Az a baj tudja hogy nagyon szeretem és lehet ezzel van a baj. Nem tudom hogyan lehetne elérni hogy nagyon hiányozzak neki meg velem akarjon lenni amikor csak teheti. Mit lehetne tenni?
2019. aug. 29. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

Olvass a aszeretetnyelvekről!

Gary chapman könyvei.;)

A szerelem pszichológiája elsőnek jó lesz.

2019. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Csúnyán hangzik, de csináld azt, amit ő. Akkor majd észreveszi magát. Jó esetben.
2019. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Ha amúgy szeret de nem tudja megfelelően kimutatni akkor se hozzád való. (A szeretetnyelvek baromságot meg hagyjuk már, ha valaki szeret akkor az összeset használja egyszerre és annyira egyértelmű a viselkedéséből.)

Hogyha 1 év alatt nem sikerült eljutni odáig, hogy beléd legyen esve és energiát rakjon a kapcsolatba akkor ebből soha a büdös életben nem lesz semmi.

2019. aug. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a baj ha észre veszi hogy valamiért más vagyok egyből kérdezi hogy mi a baj...
2019. aug. 29. 15:38
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
A bajod forrása az, hogy elvátod ugyanazt, amit adsz és nagyon magas a léc. Illetve lehet, hogy (és itt az első válaszoló jó tippet adott) a szeretetnyelvetek más és nem veszed észre, ha ő "ad" a maga módján.
2019. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy hanyagolnod kell. Más lehetőség nincs.
2019. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Neki fárasztó annyit beletenni a dologba, amennyit te teszel. Túlzásba estél. Tudom, szereted, meg ilyesmi, de ez az "elhalmozás" meg az állandó jellegű "rátukmálod magad" hozzáállás kényelmessé teszi.

Ő ehhez szépen hozzászokik és azt látja, h mindig pörögsz, neki pedig bőven nem kell annyit beletennie, mint neki. Kényelmes pozíció, te meg a balek végére kerültél a dolognak, mégha nem is vagy az.

Szóval lassíts, mert ez így nincs egyensúlyban, tehát tuti, h baj lesz belőle. Vagy te unod meg a dolgot (aminek ez a kérdés már az egyik jele), vagy ő fog fejőstehénnek tartani, esetleg beújít melléd valaki mást, hiszen ezt is megtehetné veled, gondolja ő.

2019. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Te imádod, ő meg imádja hogy imádod. Te a lelkedet is kiteszed neki, ő meg elvárja, de viszonozni nem viszonozza. Mások vagytok, más a jellemetek, de ez akkor is gáz. 1 év után még lángolnia kellene a szerelemnek, de benne ez totál nincs meg. Te magad is érzed, hogy ő nem szeret téged (annyira). Ez csak egyre rosszabb lesz, hiszen látod már eljutottál odáig, hogy meg tudtad fogalmazni magadnak meg másoknak, hogy ez tényleg probléma és megoldás kellene rá. Mivel egy ember alaptermészete nagyon ritka esetben változik, vagy megszokod, hogy te leszel mindig az aki ad, ő meg aki elfogadja és el is várja, de cserébe nem ad semmit, vagy pedig keresel egy olyan lányt, aki illik hozzád.
2019. aug. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk is ez a helyzet van/volt, csak én vagyok a lány. Éjjal nappal vele szerettem volna lenni, ide, oda menni, filmezni, rühelltem ha anyuka, apuka is ott volt a közelünkben. De valahogy nem változott semmi. Megszoktam és visszább vettem, nem rajong értem, én se érte. De valahogy azt érzem kezdi kapizsgálni mi volt a bajom és most egyszerre jutunk arra a szintre, hogy mindketten teszünk a másikért.
2019. aug. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező, a #9 válaszolóval kellene felvenned a kapcsolatot :D Biztos jobban járnátok egymással, mint a mostani párjaitokkal, akik szarnak a fejetekre.
2019. aug. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!