Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális a férjem? Meglepetésk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a férjem? Meglepetésként vett egy 70-es évekből való japán sportkocsit.

Figyelt kérdés

Munkája miatt sokat utazik, és gyakran jár külföldön is, ezúttal azt monda, hogy nagy meglepetéssel készül, erre az fogad, hogy vett egy közel 50 éves japán autót, több, mint 3 millió forintért.

Ráadásul még alkatrészt sem lehet itthon kapni, pedig cserélni és pótolni akar néhányat, plusz a fenntartása a másik két autó mellé szintén nem olcsó.

A hab a tortán pedig az, hogy az én autómat akarja kiraknki a garázsból, mert ott csak két autó fér el.


Egyébként azt is érdemes tudni, hogy a mi autóink sem a legújabbak, abból a pénzből lecserélhettük volna az egyiket legalább jobbra.


Annyi, hogy nem a közös pénzből vette el az árát, hanem a sajátjából.


2019. aug. 29. 20:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de ha én kapnék ilyet tuti nem sajnálnám a G astrámat kirakni a garázsból erte!! Hát irigyellek!!
2019. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Istenem, de gyönyörű.......


[link]

2019. szept. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hiába külön kasszáztok, válás esetén a fele a tiéd.

Idétlen egy ember.

2019. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!