Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együtt maradnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok egy olyan férfival, aki nem hajlandó értetek letenni az alkoholt, és veszekedésekkor néha elcsattan tőle egy-két pofon?

Figyelt kérdés
A szerelem (elvileg) megvan, vagyis részemről biztos (de ő is állítja, és ezeken kívül sokat tesz értem).

2019. aug. 30. 23:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%
Na látjátok, hogy a nőknek nincsenek túlzott igényeik? Ennek annyi is elég, hogy van pötse, még feláll, és a csaj képes érte az egész életét tönkretenni.
2019. aug. 31. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
86%

Én eleve nem jövök össze olyannal aki alkoholt fogyaszt, cigizik, drogozik.


Egyébként egy költői kérdés: ha ő szeret, akkor miért üt meg?

2019. aug. 31. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%
Fahin ember. Maradj vele!
2019. aug. 31. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
91%

Elcsattan 1-2 pofon? És vedel?

Össze se jöttem volna vele.

2019. aug. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
19%

Igen. Sosem hagynám el. Ő a párom,...

/Ha megversz is imádlak én. Te drága rossz apacslegény.]

2019. aug. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
30%

nylván nem ilyen volt a párkapcsolat eleján csak később alakult gy.

nem egyedi eset a kérdezőé hiába a hőbörgés. csak szét kellene nézni.

2019. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
11%
Mi van akkor ha iszik.Jolesik akkor had igyon.Ha neha kapsz egy ket pofont tuleled.Valoszinu megerdemled olyankor.Amugy sokat tesz erted akkor becsuld meg.
2019. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Inkább egy lovat választok."


Valamelyik rajzfilmben hangzott el, most meg nem mondom, melyikben.

2019. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem a pia és a párod között van. Te ebben a kapcsolatban a harmadik vagy...
2019. aug. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
38%
7-es jókat röhögök az ilyen “egofelhőkarcoló” válaszokon. Ha egy valódi férfi megütne, lekapcsolódna a villany és mikor magadhoz térsz se tudnád sokáig hogy hol is vagy. Női boksz ide vagy oda. Tehát ne abból indulj ki hogy valamelyik fesztiválon helytállsz cica harcban némelyik biszex srác ellen.
2019. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!