Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik-e párkapcsolatban lévőknek egy szobában, de külön ágyon aludni egy ellenkező nemű illetővel?

Figyelt kérdés

A szituáció a következő: lány vagyok, 20 éves, a legjobb barátaim fiúk. Némelyikük elég messze lakik, így ha meglátogatjuk egymást, éjszakára is ott ragadunk a másiknál. Egy kétszobás panellakásban lakok édesanyámmal, az egyik szoba az övé, a másik az enyém (mindkettőben két-két fekvőalkalmatosság van).


A minap vitatkoztunk az (egyelőre) félig-barátommal, hogy ha férfi vendég érkezne hozzám akármilyen okból, nem alhatna velem egy szobában, nem érdekli, hogy mennyi ruha van rajta, vagy hogy külön ágyon, mert ez a partneremmel szemben tiszteletlenség. Mivel nyílván nem fogok senkit édesanyám mellé fektetni, értelemszerű, hogy a barátaim az én szobámban alszanak, a szoba másik felében lévő ágyon. Mivel van ez az ágy, és engem nem zavarnak, bunkóságnak érezném, ha nem adnék szállást, ha esetleg szükségük lenne rá, vagy találkoznánk, holott a barátom szerint azt kéne nekik egyszerűen mondanom, hogy nincs hely.


Ti mit gondoltok? Nekem a barát az barát, akár fiú, akár lány, és ezt a partnernél is tiszteletben tartom. Ugyanúgy "nem lesz semmi" egy azonos nemű baráttal, mint egy ellenkező neművel, de a legnagyobb parasztságnak tartom elutasítani őket egy kapcsolat miatt, aminek már a kezdete előtt is ismertem őket, és valúszínűleg a vége után is fogom...


2010. júl. 14. 05:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
azt, hogy a pasid egy ökör....ha ennyire nem bízik benned, akkor semmi jövője nincs a kapcsolatotoknak
2010. júl. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerinte ez nem a bizalomról szól, hanem hogy "bepofátlankodnak" a személyes terembe. Szerintem meg de, arról szól...
2010. júl. 14. 06:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ja, nekem se esne jól a pasid helyében, de azért nem így reagálnék. Egy kis féltékenykedés belefér, hogy érezd a törődést, de végülis ismerted már előttem is, szóval ha akarnál tőle valamit, akkor én nem lennék...
2010. júl. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van a barátodnak. Persze oké csak haverok, de a F/L barátságokban nem igazán hiszek. Egyébként meg tedd fel magadnak a kérdést: Te elnéznéd hogy nála alszanak lány barátai? Ha igen, akkor nem illetek össze valszeg.
2010. júl. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se illik, én azt is megértem, hogy a barátodnak is rosszul esik, de van, amikor nincsen más választás. Ez is olyan, amit most leírtál. Szerintem nincsen ebben semmi, mert tényleg csak alszotok. Jobban kéne bíznia benne a barátodnak. Nem kell ebből rendszert csinálni , de van amikor így jön ki a lépés. Nekem is van fiú haverom, akivel már aludtam párszor egy szobába, de külön ágyba természetesen, nem történt köztünk semmi.
2010. júl. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha régi barát, akkor miért ne??? Amíg nem volt 'pasid', addig sem volt köztetek semmi. Akkor ezután miért lenne?! Nem azt mondom, hogy rendszert kell belőle csinálni, de az hogy egy-egy alkalommal megtörténik, mert ez a legkézenfekvőbb megoldás, azt igazán megértheti. Azt ő se gondolhatja komolyan hogy anyukád mellé fektesd a barátodat.

20L

2010. júl. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincsen ezzel,de ne haragudj a barátodra csak túl féltékeny
2010. júl. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem hagyd a vendegeket hogy a Te szobadban aludjanak , Te meg menj at olyankor edesanyad szobajaba.
2010. júl. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A te személyes teredről nem te döntesz? :)
2010. júl. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ha a haverod lennék és tudnám h ien galiba van belőle úgy intézném a dolgaimat hogy ne kelljen nálad aludnom :) ennyi 17f
2010. júl. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!