Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi visz rá 30-40+ pasikat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá 30-40+ pasikat, hogy 14-15 éves lányokat hülyítsenek?

Figyelt kérdés
Engem nem is környékeztek meg soha, mert mindenki látta mennyi idős vagyok, hiába voltam érettebb a koromnál és bele sem mentem volna ilyenekbe. De az osztálytársaimnak, akik idősebbek voltak, mind ilyen "férfiak" csapták a szelet. Amerikában ilyeneket...
2019. szept. 2. 17:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
14 év a beleegyezési korhatár.
2019. szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, de az ilyen akkor is beteg...
2019. szept. 2. 17:24
 3/15 anonim ***** válasza:
41%

Ha 10 év lenne a beleegyezési korhatár, akkor ezek a 10 éves kislànyokra mennènek.

Gondolj bele: akkor vagy jó nő, ha úgy nézel ki, mint egy 14 éves. Vékony alkat, babás arc, kis feszes cicik, "babapunci", kopaszra borotválva mindenhol. Ott tartunk, hogy egy érett, felnőtt nő nem vonzó!! 23 éves korban vagy a csúcson, 30 évesen ásd el magad. Ugye, ismerős?

2019. szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

#3


15-24-nek nézek ki, még sosem próbálkozott nálam senki, nemhogy 30-40-es pali.


Ennek pedig az az oka, hogy túl fiatalnak gondolnak.

"kkor vagy jó nő, ha úgy nézel ki, mint egy 14 éves" paradoxon?

2019. szept. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Könnyebb őket hülyíteni, hiszen még gyerekek.
2019. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Melyik suliba jársz?
2019. szept. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Lelki sérültek azok is
2019. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Talán a hamvasságuk, az ártatlanságuk, vagy talán pont a vadságuk, hogy ők olyanokba is belemennek amibe egy felnőtt nő nem, vagy lehet hogy az ilyen férfiak szeretnének titokban egy "kislányt", extrákkal. Amúgy szerintem sem normális. Nem tagadom, valamely megmagyarázhatatlan okból néha engem is elkap a gondolat hogy milyen jó lenne egy 14-15 évessel, na semmi olyan dolog, hanem egyszerűen csak vele lenni, venni neki ezt azt, elmenni vele ide oda, stb. Életem legszebb éveit élném újra (14 évesen voltam a "csúcson", azóta nem sokat tudtam élni a rengeteg tanulás és felelősség miatt). De aztán gyorsan kiverem a fejemből, mert valahol én is érzem hogy ez nem normális, még ha törvény nem is tiltja.
2019. szept. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Mert a korabeli látja, hogy egy beteg fax, egy gyerek meg nem.
2019. szept. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Mást már nem tudnak...
2019. szept. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!