Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire birjátok a fiús...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire birjátok a fiús lányokat?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt és már eggyütt is vagyunk de még csak most vettem észre hogy van pár fura szokása szereti a motorokat és a kocsikat kiderült hogy régebben járt horgászni az apjával inkább az olyasmi filmeket szereti ami: Akció, Horror, vagy valami autós film például a Halálos Iramba szereti a videójátékokat és néha játszik is de viszont van benne olyan is mint egy lányba szeret sokáig sminkelni, vásárolni ruhákat. Kinézete is olyan mint egy átlag lánynak hosszú haja van és szépen öltözködik szóval inkább a viselkedése fiúsabb. Titeket zavarna hogy ha fiús viselkedése lenne a barátnötöknek?

#barátnő #fiuscsaj
2018. ápr. 30. 19:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és természetesen fél minden féle rovartól
2018. ápr. 30. 19:41
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Engem nem zavarna, csak horgászni ne kelljen!
2018. ápr. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Azta, még sosem éreztem annyira 1880ban magam, mint ennek az olvasása után...
2018. ápr. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Te kérdező!?


És ha azt szavazzuk itt meg, hogy minket zavarna, akkor szakítasz vele?


De komolyan?!

2018. ápr. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok szakitani engem nem zavar csak megkérdeztem hogy másokat mennyire zavar
2018. ápr. 30. 19:54
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Van fiútestvére?Ha igen akkor ki az elsōszülött?Erōs apakép árulkodó.:)


A kérdésedre válaszolva: engem nem hiszem, hogy ez zavarna, ha megtudja élni a nōi minōséget.

2018. ápr. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Fiútestvére nincsen és igen ezeket az apjától tanulta mert kis korábba ő inkább "apásabb" volt
2018. ápr. 30. 20:10
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem bejön
2018. ápr. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor ott van a kutya elásva, a maszkulin jelleg ösztönösen reprodukálni akarja saját magát.Apuka fiút várt, ezt látod a lányon.(Ez nem jelenti azt, hogy mert lánya lett ne szeretné, sokszor ez nem tudatos.)


Szép estét!

2018. ápr. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is a fiús lányok táborát gyarapítom, de ahogy észrevettem, ez inkább előny. :) A mostani párom is imádja bennem, hogy értek a kocsikhoz/motorokhoz. Szeretem a high-tech dolgokat és meg tudok szerelni jópár dolgot. Kívülről meg ez nem is látszik. Nem öltözök cicababásan, de szeretem a ruhákat, a hosszú hajamat és az ápolt bőrömet. Nekem mondjuk bátyám van és én is inkább apás vagyok.
2018. ápr. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!