Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kislányos arcú és testű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kislányos arcú és testű lányokat mennyire tudják komolyan venni a férfiak?

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Amennyire te komolyan veszed magad.

20F

2018. aug. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Én eléggé.


Ha ez csak a külsőségekben jelenik meg.


(Volt ilyen nő, akihez vonzódtam. Szeretem a pici vékony nőket, és ő ilyen volt, 30+ évesen 20-nak nézték, viszont gondolkodásában, stílusában felnőtt, érett ember volt. Szerintem ez a legjobb párosítás)

2018. aug. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Abszolút. Nem kell nekik semmit sem bizonyítani.

Inkább az a baj, hogy visszaélnek ezzel többen, és hülyítik a férfiakat.


Ha valamit bizonyítaniuk kell, az pont az, hogy nem lesznek hárpiák, és nem uralják le a férfit. Ilyenkor menekülnek tőlük (is).


Általánosítottam, de nyilván van akire ez nem igaz.

2018. aug. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Szia, én ilyen vagyok. És a tapasztalatom az, hogy mivel fiatalabbnak nézek ki a koromnál, sok férfi megpróbál manipulálni, nyomják az olcsó dumájukat. Csak az már nem jut el a tudatukig, hogy a gondolkodásom nem 20 évesé, átlátok a szitán. Persze próbálkozni mindig lehet.
2018. aug. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A pedofileknék nagyon bejönnek! Hát még, ha borotválva is vannak...
2018. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Abban semmi pedofília nincs, ha valakinek tetszenek a fiatalos, vékony, kicsi (akar borotvált nők, főként, hogy manapság ez a legelterjedtebb fazon az összes alkatú nőnél).



Az lenne pedofília, ha gyerekekkel kezdene, vagy ha a nőnél ragaszkodna, hogy az gyerekesen viselkedjen, úgy öltözzön, mint egy gyereklámy, vagy olyan szerepjátékokat játsszana.


Szóval baromságot beszélsz



Sőt, aki az ilyen alkatú nőket szereti, arra gyakran rásutik, hogy csak a nagy védelmező szerepkörben akar tetszelegni. Pefig az ilyen alkatú exeim közül többen jobbak voltak több sportban, mint én az egyikük konkrétan 15-20 percet vert rám félmaratonon.



De gondolom szerinted az összes ilyen nőnek egyedül kellene maradnia, mert csak a pedofiloknak tetszhetnek

2018. aug. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!