Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok párt?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem értem, hogy miért nem találok egy rendes lányt. Eddig 6 párkapcsolatok volt. Abból a leghosszabb 12 év és 6 év együtt élés. Most 32 éves vagyok. Sok éven át azon törekedtem, hogy meg teremtsem a saját egzisztenciát. Arra az esetre ha meglesz a megfelelő lány. De az eddigi tapasztalatom a lányok részéről csak hazugságok végtelen tárháza volt megcsalásokkal tűzdelve + az elvárások tömkelege rám zúdítva. Egyszerüen nem értem. Túl sok elvárás a hűség és az őszinteség és hogy legalább annyira vegyünk a részét a kapcsolatból mint én. Van még olyan lány aki ezt az értékrendet teszi előtérbe? De mostanság még válaszra sem meltatnak a társkereső oldalakon. Emellett nem is nézek ki rosszul. Akkor mi a baj?
2019. szept. 2. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Nézd, a beugró a jó külső. Minden nő a rendes, megbízható, céltudatos férfiakat keresi, sőt, állandóan arra panaszkodnak hogy nem találnak ilyet. Szerintük 100-bó 98 hazug, megcsalós, lusta.


Szóval, én igazán nem is értem a problémád.

2019. szept. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Csak te hiszed magadról, hogy nem nézel ki rosszul :D És a te véleményed nem érvényes, csak a csajoké e téren :D


Hihihihihihihihi

2019. szept. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Lehet az a gond "hogy" lányokat keresel...-nem nőket.
2019. szept. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
párt ne keres, mert egy pár az kettőből áll.
2019. szept. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Én a helyedben olyan emberektől érdeklődnék arról, hogy milyen a külsőm, akinek még ahhoz sem fűződik érdeke, hogy kedves vagy udvarias legyen hozzád. Na, az olyanoktól garantáltan objektív véleményt fogsz kapni.
2019. szept. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Alapjaraton onmagaddal bekelj meg, ez majd ki is fog sugarzodni. Masodik pedig a tudatos jozansag. 3. a szerencse.
2019. szept. 3. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Milyen "lànyt"keresel?

Valami diàklànyt?

2019. szept. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Az a baj, hogy a te korodban a normális nők már házasok, nem vagy könnyű helyzetben, de ne add fel.
2019. szept. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó neked mi a foglalkozásod? Remélem nem emberekkel foglalkozol, mert nem nagyon tudsz differenciálni, és az emberek sokfélék.
2019. szept. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8-as vagyok. Én csak azt írtam, amit tapasztaltam.

Már 25 évesen is ezt látom, hogy a kapcsolatban lévő lányok normálisak, kedvesek és tudnak úgy viselkedni, ahogy egy nőnek kell. Akik meg egyedülállóak, velük nem sok jót tapasztaltam egy ideje, borzalmas a jellemük, éretlenek, butuskák, flegmák vagy rossz indulatúak.

2019. szept. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!