Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fáradt vagyok. Egyre jobban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frtizi kérdése:

Fáradt vagyok. Egyre jobban. A feleségemmel 16 éve ismerjük egymást,15 éve vagyunk házasok. A párom részéről viszont rég nem érzem azt, hogy szeret. Pedig NAGYON hiányolom. Nem is tudom, mikor mondta ezt utoljára. Normális ez?

Figyelt kérdés
A fiam 11, a lányon 14 eves. A feleségem 4 évvel idősebb nálam, de ennek sosem tulajdonítottam jelentőséget. Úgymond "boldog" család vagyunk - gyerekek, gyakori családi összejövetelek, templomba járunk, lakás meg autó van, építünk új házat, stabil munkahely stb.A szex kezd nagyon ritka lenni (1 / hónap), de már odáig vagyunk, hogy napi 1 puszi - nem csók - láthatóan kellemetlen dolog neki. Fokozatosan jutottunk ide. Én sokszor jeleztem már neki. Mindig volt egy kellemetlen beszélgetés, utána egy-két nap kicsit jobb, utána minden a régi. A gyerekekkel foglalkozik, főz. Nem panaszkodhatok ilyesmiben, de jobban örülnék, ha érezném, hogy szeret. Én most is szerelmes vagyok belé, szépnek és vonzónak találom. Oly régen keresem a probléma okát, a megoldást. Sokáig próbáltam felmenteni a házimunkák alól, kedveskedni, virágot minden alkalomra és spontán, apró ajándékokat. Semmi sem vált be. Elfáradtam. Velem van a baj? 15 év házasság után normális, hogy megszűnjenek az érzelmek? Az enyémek nem normálisak? És akkor hogyan tovább?

2017. jún. 30. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Elmúlik minden. A rossz is, a jó is. Neki hamarabb eljött ez a pillanat, és a szerelem helyére nem jött a szeretet, a megbecsülés, a kötődés.
2017. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! 40F
2017. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le vele beszélgetni!

Pattintsd le a két gyereket, nyissatok ki egy üveg bort. Lehet, hogy benne fel sem merült, hogy te ezt ennyire hiányolod. Keressetek erre közösen megoldást.

Egy szabály van: szigorúan tilos megsértődni! Ez mindkét félre érvényes! Lehet, hogy el fog hangzani olyan is, ami nem esik jól a másiknak.

2017. jún. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnállak, nem ezt érdemled, nem ezt érdemli senki hosszú együtt töltött évek után, főleg amikor te még szereted őt. Én is így voltam a volt férjemmel, nőként nagyon nehezen éltem meg hogy már nem kívánt, hiába csináltam bármit, hogy a csók helyett már csak egy-egy puszi járt, de az is csak akkor amikor én kezdeményeztem. Párterápiát nem akart, végül elváltam tőle, amin nagyon megsértődött, de én nem bírtam tovább így élni, mert még mindig szerettem. Ne érts félre, nem a válást javaslom, mint megoldást,de néha nem ártana egy jó beszélgetés, esetleg rá tudnád venni egy párterápiára, vagy elmondani hogy igényed lenne mondjuk havi egy együtt töltött romantikus estére (kiöltöztök, étterem, séta stb) hátha fel tudnátok ébreszteni a régi lángot.
2017. jún. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem te vagy a hibás. Láthatóan mindent megteszel. És nem, ennek egyáltalán nem kéne igy lennie.
2017. jún. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia, ismerős a helyzet, a sok közös program a mély beszélgetések sokat segitenek, sajnos tényleg elég nehéz ezt pasi szemmel megérteni, amikor valóban általában pont a fordítottja szokott lenni. Látszik hogy komolyan veszed és mindent meg teszel, próbáltad sűríteni a csak kettesben töltött időt, van lehetőséged programokat szervezni? Drukkolok.
2017. jún. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csak kíváncsi vagyok ha érkezik (még) hasznos válasz, hogy vissza lehet-e zökkenni ebből az állapotból.

(Én inkább a másik oldalon vagyok, de nem házas és fiatalabb, első kapcsolat már 6 éve, így nem tudom, hátha mond valaki valami okosat...)

2017. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy probat meger, hogy elolvasod Gaty Chapman Az ot szeretetnyelv cimu konyvet.
2017. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A Gary Chapman könyvéről már hallottam, az előbb meg is rendeltem.
2017. júl. 2. 09:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a helyzeted, de csak az segithet, ha megértitek egymás problémáit és közösen kerestek erre megoldást. Női szemmel lehet van egy olyan megbeszéletlen és megoldatlan gond az ő fejében, ami távolságot eredményez feléd, és erről lehet fogalmad sincs. Szerintem neki sem jó ilyen ridegségben élni, csak inkább elfordul a probléma elől és minden mást csinál, csak nem próbálja megoldani.

Az 5 szeretetnyelv cimü könyv megoldás lehet, első lépést megteheted vele, és az külön jó, ha ő is hajlandó lesz beleolvasni, biztosan sokat segitene! Én szurkolok!

2017. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!