Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális hogy én úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy én úgy gondolom hogy nem létezik olyan nő akivel én le tudnám élni az életemet és családot tudnék alapitani vele?

Figyelt kérdés
Valszeg sose lesz feleségem se családom, és anyámékal fogok lakni örökre, gáz ha igy gondolom? Am még barátnőm se volt soha, de mindegy mert én nem tom elképzelni h létezhet olyan nő akivel én együtt tudnék élni valaha is. 21f

#nő #feleség #együtt.élés
2014. jan. 30. 11:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mikor értik már meg a tisztelt kérdező, hogy nem létezik olyan szerelmi kérdésekben, hogy [NORMÁLIS]? Mindenkinek egyéni igényei vannak és ostobaság lenne máshoz mérni. Ha így érzed, tegyél így. A te dolgod. Senkinek semmi köze hozzá. A családnak sem, aki esetleg nyaggat, hogy találj már valaki, se a haveroknak sem senkinek itt az internet legmélyebb bugyraiban. Ennyi.
2014. jan. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Gondolod nem éled túl anyádékat?
2014. jan. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Létezhet, amig meg nem ismered. Most én is így gondolom nőként, pedig nekem volt már több kapcsolatom.
2014. jan. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%
Normális, szerintem ne is törekedj arra, hogy családot alapíts, maradj magadnak, mert jobb lesz neked is, de főleg a világnak.
2014. jan. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 PearlDiver ***** válasza:

Ha a kérdésed arra vonatkozik, lehet-e normálisan élni ilyen módon, igen lehet csak sokan furcsállni fogják. De ha neked tényleg semmi igényed rá, akkor nyugodtan maradj anyuci szoknyájánál. Viszont ha vágynál valakire csak senki nem üti meg a mércét, lehet hogy az elvárásaidat kéne újragondolni... vagy jobb helyen keresgélni.

24F

2014. jan. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Jelenleg en is igy velem. Normalis. Nincs ertelmes, csinos szingli no.
2014. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, ha úgy érzed hogy nincs benned ambíció a gyarapodásra (saját otthon, család, színvonalas életmód megtereremtése, ehhez sok tanulásra, kemény munkára), akkor jobb ha csak ellébecolsz aprópénzért egy nyugis állami munkahelyen, otthon nő nélkül szüleiddel élsz, néha veszel magadnak pár technikai kütyüt virtuális barátnőnek.
2014. jan. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Amíg te nem akarod, hogy rád találjon addig nem is fog.
2014. jan. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%

szerintem manapság egész normális.


1. ma egy fiatal férfi nem engedheti meg magának anyagilag a családot, ha nem külföldön él. a külföldre emigrálók 90%a férfi.


2. ma a fiatalok nem engedhetnek meg maguknak albérletet vagy saját lakást.


3. ma már nincsenek is olyan nők, akik feleségnek, anyának valók.

persze te magad is lehetsz az oka ennek, de erre kisebb arányt látok esélyesnek.

2014. jan. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen cipőben járok 25 évesen. Egy darabig zavart, ma már beletörődtem. Egyáltalán nem érdekel. szerencsére lehet élni egyedül is. Aki ezt nem képes elfogadni, annak a véleménye számomra nem mérvadó!
2014. jan. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!