Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ilyen pasi? Pasik! Ilyenkor ti mit akartok?

Figyelt kérdés
Pár napja szakított velem a barátom másfél év után. Azért szakított mert nekem rosszul esett hogy a barátaival másodszor ment el nyaralni velem meg sehova nem ment még. De ezt még túl is éltem volna csak hogy én megmertem kérdezni tőle hogy mit csinál és azt mondta hogy nehogy már én kérjem őt számon meg nem fog nekem magyarázkodni és megunta hogy b*asztatom. Ezért szakított! Amikor még nem szakított akkor nem hívott fel csak naponta egyszer mosat meg felhív reggel naközben és este is felhív jó éjszakát kívánni. Azt nem értem hogy ha szakított akkor miért keres még mindig és miért hív fel többször meg mondogatja hogy ha nem tudok aludni akkor hívjam fel stb. Nem értem hogy most akkor mit akar. Fiúk nálatok ez mit jelent??
2010. júl. 14. 12:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez egy hülye.
2010. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Szeret még azért hivogat, hirtelen felindulásból szakított veled. Egyébként neked sem szép dolog azzal "idegesíteni", hogy elment a barátaival nyaralni veled meg még nem.


Lehet, hogy még nem ért meg egy kettesben eltöltött nyaralásra. Bár nem tudom hány évesek vagytok. De tény, hogy egy fiú életében a barátok nagyon meghatározó szereplők és vita során nem ajánlott felhozni őket:))


L/18

2010. júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Most van itt a lehetőséged, hogy visszakapja azt amit te kaptál tőle.

Ha hívogat akkor megkérdezheted tőle, hogy mi a francért kéri számon, és mi köze van hozzá, hogy te mit csinálsz.

Megmondhatod, hogy te is unod, hogy ő b*sztat téged, nyugodtan lekophat.

Bár lehet nem leszel képes ezt megtenni, de simán megérdemelné a srác, aztán vagy észbe kap, vagy lekop, de az inkább jobb lenne.

2010. júl. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
hát szándékosan nem igazán tudnám megbántani és még nagyon szeretem de azt is szivesen látnám ahogy szenved miattam.
2010. júl. 14. 12:37
 5/18 anonim ***** válasza:

szerintem vagy nem tudja hogy mit akar vagy csak szimplán játszik veled!próbáld meg hogy nem veszed fel a telefont ha hív hogy hogyan fog reagálni.ha esetleg meg kérdi hogy miért nem vetted fel akkor mondd meg neki hogy ne hogy már számon kérj azért hogy mit és miért teszek.egyébként is volt jobb dolgom annál hogy a telefont vegyem felfele.és akkor meg látod hogy hogyan reagál.De ez csak az én véleményem. :)

Sok sikert!

2010. júl. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát ha ezt mondanám neki akkor megsértődne és fel se hívna. Le is mondatná hogy igyen tudjunk beszélni
2010. júl. 14. 12:44
 7/18 anonim ***** válasza:

jah hogy szegénykém meg sértődik:D:D

az nem baj hogy téged meg bánt azzal hogy így viselkedett veled?vagy akkor bármit meg tehet csak te nehogy mondjál neki valami bántót mert akkor összetörik szegény pici szive?hát ne haragudj de ez hihetetlen.akkor bármit csinálhat te úgyis meg bocsájtasz neki mert ha nem akkor nem fog többet hívni.én el hiszem hogy szereted de azért ennyire ne alázkodj már meg neki?nem kapsz másikat?olyat aki normálisabb és meg érdemel téged?mert ez nem normális.de ha neked ez kell akkor legyen engem nem zavar nem az én életem.csak nehogy aztán még több szenvedés legyen belőle.

2010. júl. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Valószínűleg megbánta, hogy szakítottatok, csak nem akar megalázkodni...


Az meg elég gáz, hogy veled nem tervez semmit nyáron...


Döntsd el, hogy megéri-e ez neked, és ha arra jutottál, hogy igen; kérdezd meg, hogy folytatni akarja-e vagy mik a szándékai?!

2010. júl. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ő nem ilyen csak amióta elment a haverokkal azóta megváltozott de viszont ha itthon van akokr tök normális rendes aranyos. ezt meg is mondtam neki de ő bántódott meg. Nem akarom hogy azt higgye hogy akármikor megfogok neki bocsájtani mert akkor ha csinál valamit azt fogja hinni hogy megteheti.
2010. júl. 14. 12:55
 10/18 anonim ***** válasza:
de édesem ha nem érzékelteted vele hogy ez így nem fair amit csinál és nem szólsz neki vissza akkor éppen ez az hogy ezzel adod a tudtára hogy okés minden rendben nincs harag.én a helyedben nem foglalkoznék vele,vagy féltékennyé tenném hogy hogyan reagál rá.ha ideges lesz akkor szeret ha fél vállról veszi akkor felejtős.
2010. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!