Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nehezen viseli,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nehezen viseli, hogy nélküle járok el. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A barátommal 8 hónapja élek távkapcsolatban. Eleinte minden szuper volt, de később problémák és viták lettek abból, hogy én elmennék a barátnőimmel szórakozni. Igazából ez csak akkor zavarja amikor buliba megyünk iszogatunk és/vagy táncolunk. Tehát ha délután beülünk valahova kávézni vagy enni azzal nincs baja. Én szívesen mennék vele csak egyrészt nehéz, mert 160 km-re vagyunk egymástól, másrészt meg azért, mert ő nem szeret bulizni és nincs is túl sok barátja. És én sem állandóan megyek, hanem kb havonta 2szer, igaz, mostanában kicsit többször, de csak mert kezdődött az egyetem és szeretnék barátokat szerezni. Az a baj, hogy miután elmegyek bulizni és hazajövök másnap alig beszél velem megvan, sértődve, de tudja hogy nem tilthat meg nekem semmit csak tiszta hisztis én meg ezt rosszul viselem. És mivel távkapcsolatban élünk így egyre nehezebb ezt kibírni. Régen volt egy barátnője, aki megcsalta és ő folyton eljárt bulizgatni, ezért összeköti a kettőt, hogy bulizni csak az jár el aki flörtölni vagy pasizni akar. És ezerszer beszéltem már vele, hogy bízzon meg bennem, mert nem vagyok ilyen és értse meg, hogy csak a barátnőimmel szeretnék szórakozni. Én örülnék a legjobban ha együtt tudnánk eljárni bulizni, de neki sosincs kedve és nem akar jönni. Ezt leszámítva (meghogy tök messze vagyunk egymástól) minden jó velünk. Csak ez nagyon zavar és akárhányszor beszélek vele ezzel kapcsolatba semmire sem jutunk:/

2019. szept. 5. 11:39
 1/8 Hellmano ***** válasza:
16%
Mert tudja, hogy jön a Szombat este meg a bulika meg a kis itóka és ugye 10-9-szer az itóka a hibás, mert mi más is lenne nem? :) Szakíts vele, ha nem bírod azt akkor mehet a bulika a végletekig.
2019. szept. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Bocs, de mi a büdös p...ért vagy egy zsarnok kis pöccsel? Távkapcsolat önmagában is egy értelmetlen fos, ha nincs kilátásban összeköltözés, hát ha még azért is megy a hisztimiszti, hogy te élni mered a saját életed, ha már ő nincs itt, hogy vele tedd és amúgy sem illetek össze.


Mondd meg neki, hogy ha meg akarod csalni, buli nélkül is gond nélkül meg tudnád csalni úgy, hogy soha a büdös életben nem tudja meg onnan az isten háta mögül. Akár többször is. Ha nem érti meg, hogy hiába féltékenykedik, akkor is kijátszható, ha az ember nagyon akarja, akkor ideje elköszönni.

2019. szept. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2%
Menyjél csak bulikázni, azt a gyereket meg ne hülyítsd. Ő próbálna szeretni, de te csak bulika... Tudod hova kell feldugni a bulikát? Akinek a bulika az élete, az egy kapcsolatra alkalmatlan fehérnép. Az hogy önmagad szereted, az nem azt jelenti h mást is tudsz.
2019. szept. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
2-es fehérnépnek is megnézném az arcát, ha fordítva lenne a dolog. Ő velem lenne párkapcsolatban, és én "élném" az életem... Bulikáznék, sztriptízbár, ez az, az már úgy nem oké? 2ős mércés ez is.
2019. szept. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Ti nagyon nem vagytok egy hullámhosszon.Az egyik szeret eljárni bulizni,a másik otthon ülni szeret.És még ott az a 160 km.Hát nem hiszem,hogy hosszas lesz ez a kapcsolat.
2019. szept. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bazira nem vagytok egymáshoz valók.


Ez egy totál felesleges , semmilyen , haszontalan kapcsolat ez semmire sem jó.

2019. szept. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

U4, nem erről van szó. De komolyan, mi a francért rontsam a saját életem önmegtartóztatásban, ha nincs mellettem az, aki ezért kárpótolna vagy adna egy olyan érzést, hogy jobbnak érezzem vele bizonyos dolgok nélkül, mint nélküle bizonyos dolgokkal?


Én is úgy választottam párt, hogy a közelemben legyen és élvezhessük egymás társaságát. Ha nem lenne velem, nem igazán érteném, mi a fenét követelőzik. De velem van, együtt élünk, mert egyikünk sem hisz a dedós távkapcsolatosdiban, aminek sosincs vége. És együtt csináljuk azokat a dolgokat, amiket szórakoztatónak tartunk. Együtt bulizunk, együtt sportolunk, stb. Nem is kellene olyan, aki nem hasonló típus, mint én, hanem például egyiket sem szereti. És ha az nem lenne elég, hogy nem tart velem szinte semmiben, amit csinálok a szabadidőmben, mert nem szereti azokat a dolgokat, ha még mellé hisztizik meg megsértődik, ha én viszont csinálom, akkor úgy vágnám ki hogy lába sem éri a földet. Ki kíváncsi arra, hogy bebörtönözzék?!


Én társat akartam, ezért választottam olyan embert, aki lehet a társam és hozzáad az életemhez, nem elvesz belőle. Ettől érzem azt, hogy vele tudnék és akarnék élni bármeddig és azt is, hogy nem érdekel senki más. Ha nem érezném társamnak, szerelmemnek, barátomnak, kib...nám, mert akkor jobb szingliként. Hűséges és kompromisszumkész egy ilyen emberhez úgysem tudnék lenni, akkor meg kár az egész.


Arról nem tehetek, hogy ezen az oldalon pár elborult csak azt tudja összerakni fejben, hogy az a párkapcsolat, ha valaki elvisel vagy a külsőd alapján vonzónak tart. Nem vagyok kölyök. Tudom, melyik kapcsolat ér annyit, mint egy darab szemét. Amit a kérdező írt, az pontosan ilyen.

2019. szept. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amúgy meg ideje lenne kihúzni az embereknek a fenekükből a fejüket. Az ember nem attól hűséges, hogy agyonkorlátozzák.


Az egyik tényező a személyisége, mert vannak, akikkel bármit teszel, akkor sem érik be eggyel.


A másik meg az, amit jelent számotokra a másik. Amit egymásért tesztek és egymásnak adtok. Érzelmek élmények, társaság, közösség, intimitás. Ha egy kapcsolat jól működik, nem lesz félrelépés, ha amúgy a felek elköteleződni képesek lennének. Ha nem működik jól, akkor vagy vége lesz, mert az egyik embertípus megunja, hogy csak az idejét vesztegeti a nem megfelelővel és szakít, vagy ehhez gyáva és félrelép.


Ha kinn a p...csában laksz és csak hisztikézel, értelemszerűen semmi okot nem adsz a maradásra a másiknak: messze is vagy és szar is vagy. A csávónak ezt kellene felfogni.

2019. szept. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!