Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselem olyan nehezen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselem olyan nehezen, ha a barátom bulizni megy?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sose csalna meg, mégis nagyon nehezen viselem, ha szórakozóhelyre megy a barátaival. Ő kizárólag a társaság miatt megy, nem csajozni. De már maga az nagyon rossz érzés, ha belegondolok. hogy ott táncol és kitudja milyen csajok mennek rá, még ha el is küldi őket...

Hogy lehet ezt leküzdeni?

Én egyébként nem szeretek bulizni azért nem megyek vele, ő is ritkán megy, a barátai miatt


2018. szept. 30. 14:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és emiatt nem is nagyon tudom mi zajlik az ilyen szórakozóhelyeken, talán ezért is féltem annyira
2018. szept. 30. 14:30
 2/11 anonim ***** válasza:
Foglald el magad es akkor nem lesz idod ezen agyalni feleslegesen
2018. szept. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem mennék bulizni a csajom nélkül.
2018. szept. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ő is mindig hív engem, csak én nagyon nem szeretem

Neki meg a barátai folyton oda járnak és ha a barátaival akar lenni bulizni kell mennie...

De viszonylag ritkán, kb havi 1x megy, csak nekem ezt is nagyon nehéz tolerálni

2018. szept. 30. 14:34
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Mert a béka feneke alatt van az önbizalmad.
2018. szept. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Néha megerőltethetnéd magad és elkísérhetnéd. Biztos jobb otthon ülni és azon gondolkodni, hogy vajon mit csinál?
2018. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert félsz, hogy félre fog kúrni.
2018. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sajnos az önbizalmam tényleg elég rossz :(

Legközelebb elmegyek, de tényleg nagyon nem szeretem, a hangos zenétől utána napokig zúg a fülem

2018. szept. 30. 14:54
 9/11 anonim ***** válasza:

Menj vele kèrlek!!

Legalabb meglatod ha van mitöl tartanod

es legközelebb ha egyedül megy nem lesz az ami most

En is elszoktam kiserni ilyen helyekre

nem azert mert ellenörizni akarom csak egyszerüen hiv meg engem is beiger h ott leszek

sokszor semmi kedvem nem volt menni de sokszor annyira jol ereztem magam h mentem legközelebb is.

Menj el vele meglatod nem lesz rossz

2018. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat
2018. szept. 30. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!