Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játssza ezt velem?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, néha tök normális(nak tűnik), jön, bújjunk, szeret, stb. Máskor meg kötekedő, zavarom, beszól, lehúz. Olyan, mintha csak megjatsszana, h szeret, hogy maradjak, legyen vki. Úgy érzem, mindegy neki nagyjából, h ki.

Nem érzem, hogy szeretne, kamus a mosolya, erőltetett.

Ha tesz vmit, utána azt hallgatom, h ő mi mindent megtesz, nem értékelem.

Szexet is hanyagolja. Alig van közöttünk, néha már azt gondolom, meleg. Vagy én nem jövök be neki, nem tudom.

Erőltetettnek érzem az egészet.

Ő f35, én n35.



2019. szept. 5. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Beszéltél már vele erről...?
2019. szept. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, olyankor nyilván azt mondja, h szeret, még jobban bújik és hirtelen meg is kíván. Azt állítja, hülyeség, amit mondok. De mi mást mondana?
2019. szept. 5. 18:35
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Ha nem vagy dagadt, akkor biztosan tetszel neki.
2019. szept. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú ideig nem játszhatja meg magát senki. Ha megváltozik a viselkedése, és nem te csináltál valamit, akkor az ő énje tőr elő.

Mi az amire kellesz neki?

Mond azt hogy neki hogy az meg fog szünni egy bizonyos nem túl távoli jövőben. És játszd el, hogy tényleg megszűnik.

Pl ha pénzzel kell neki, mond hogy felmondtak és 1 hónap múlva nem lesz állásod. Aztán pedig szabira mész, és azt mondod, hogy egy ideig nem akarsz visszamenni dolgozni. 1 hétig nézed a viseljedését. Akkor már mondani fogja, hogy legyen vége.

Ez elég aljas, de ha igaz a gyanúd, az még aljasabb, amit ő csinál.

De egyébként ennyi huza-vona se kell hozzá, a barátaid között biztos hogy van aki pontasan tudja, hogy mi a helyzet.

2019. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem pénz miatt. Kapcsolatfuggo, kell vki. Akivel kotozkodhet, ha olyanja van és aki megoleli, ha épp olyanja.
2019. szept. 5. 19:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem marad ék ilyen kapcsolatban.

Olyan nárcisztikus önimádónak tűnik, aki le akarja építeni az önértékelésedet.

2019. szept. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!