Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon egy 27 éves férfi miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon egy 27 éves férfi miért játssza azt egy 10 hónapja tartó kapcsolatban azt, hogy 90%-ban a barátnőjének kell őt keresni?

Figyelt kérdés
Már szakítottunk kétszer, de mindig hiányoztam neki, újrakezdést akart. Ez valami becsípődés nála, ha hiányzom is, azt várja hogy én keressem. Aki megkérdezi hány éves vagyok azt lelövöm.
2019. jún. 29. 17:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik hogy mindegy neki ez a kapcsolat. Van, van, nincs, nincs. Lusta mást keresni, te meg úgyis keresed. Ne keresd. Ennyit tehetsz. Úgy kb egy hónapig ne keresd. Át fogja gondolni hogy mi van. Ja és ne reagálj az üzeneteire.
2019. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De volt már ilyen. Először 1 hónap után jelentkezett, újrakezdtük. Majd szétmentünk, és 3 hónap után jelentkezett. Ennem nála komolyabb pszichés oka lehet, én úgy gondolom. Úgy érzem hogy szüksége van rám, de van benne egy ilyen korlát. Másnak nincs erről tapasztalata?
2019. jún. 29. 17:30
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Lássuk tudod-e a címem... hány éves vagy? :D

32/f

2019. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Anyádpécsenvan
2019. jún. 29. 17:39
 5/16 anonim ***** válasza:

Anyám hamvasztottuk, de nem szórtuk szét, így lehetetlen, hogy Pécsen legyen.

32/f

2019. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tippelhetek? 15
2019. jún. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Minek fogadod vissza? Egyertelmu, h a b (ha nem c, d) terv vagy aki mindig keszsegesen varja ha a jelolt novel nem jon ossze a dolog. Marmegit egy labtorlo kezdemeny. Hihetetlen
2019. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem tisztán szerelmi kapcsolat, hanem hatalmi játszma a részéről.

Különben már találtatok volna megoldást, megfelelő kapcsolattartási ritmust.

Ha akarod a kapcsolatot, húzz határokat!

Mondd el, mit szeretnél és azt is, hogy ha azt kétszer nem teljesíti, szakítasz, mert neked ez kínzás.

Ez távkapcsolat?

2019. jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#8 szia, igen. És igen, hatalmi játszma.
2019. jún. 29. 18:32
 10/16 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra hogy nárcisztikus, de most divat lett mindenre ráfogni.
2019. jún. 29. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!